Krāslavā dzimis jauns teātris!

23.maijā ar Aleksandra Volodina lugas "Ķirzaka" pirmizrādi, sevi pieteica jauna un daudzsološa trupa - Krāslavas BJC jauniešu teātris "ASNS".

Teātra režisors- Andrejs Jakubovskis. 

Lugā "Ķirzaka" darbība risinās pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Divas naidīgas dzimtas - Sumbru un Skorpionu. Divi pretējo nometņu jaunieši. Mīlestība. Naids. Nodevība. Ziedošanās.

Lai iestudējumu padarītu interesantāku, režisors Sumbru dzimtai uz skatuves lika runāt krieviski, bet Skorpionu dzimtai - latviski.

Jaunie aktieri, kuri šobrīd mācās Krāslavas Valsts ģimnāzijā, Varavīksnes vidusskolā, Krāslavas pamatskolā, Poļu pamatskolā un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas filiālē, lai arī kopā strādā tikai 9 mēnešus un bija nedaudz satraukušies, izrādē ar visu tika galā teicami. 

Skatītāji ļoti emocionāli sekoja līdzi lugas darbībai, aplaudēja pēc katra skata un ziedos burtiski "noslīcināja" trupu un režisoru.

Izrādē darbojās:

Velta Gončarova, Egīls Japiņš, Aleksandrs Petrinčiks, Ervīns Lipšāns, Viktors Griņevičs, Monta Lipšāne, Aleksandrs Širvis, Jūlija Sprance, Pāvels Savickis, Jānis Kuklis, Arkādijs Vasiļjevs, Evelīna Puzo, Aleksandrs Višņakovs, Polina Karole, Georgijs Lepetjans, Inga Kudina, Jūlija Seņkāne, Anita Ivanova, Lada Zinčenko, Aleksandra Kurbanova, Anželika Svarinska, Raisa Janoviča, Darja Stankeviča.

Skaņa un gaisma - Ivans Lukša.

Režisors - Andrejs Jakubovskis.

Teātris ir dzimis, gaidīsim nākamās izrādes!

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook