Krāslava atbalstīs akciju Zemes stunda

Šogad, 27. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 notiks globāli lielākā vides akcija Zemes stunda. Rīkotāji aicina pašvaldības atbalstīt akciju un tās laikā izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu, kā arī iesaistīt iedzīvotājus, skolas, uzņēmējus un sadarbības partnerus dažādu pasākumu organizēšanā ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām.

Krāslavas pašvaldība šai akcijā piedalās jau vairākus gadus. Arī šogad ir plānots 27. martā ieslēgt pašvaldības pārziņā esošo ielu apgaismojumu 15 minūtes vēlāk, nekā tas ierasts ikdienā. Pievienojies Zemes stundas atbalstītājiem arī Tu!

Pasaules Dabas fonda direktors Jānis Rozītis informē, ka šogad ierasto pulcēšanās pasākumu un fizisko klātbūtni pilsētu gaismas objektu izslēgšanas brīdī aizstās kopības sajūta un solidarizēšanās digitāli. Virtuālajā fokusā — dabas daudzveidības izzušana, klimats un ar to saistītās sekas. Zemes stunda izceļ iedzīvotāju, organizāciju, uzņēmumu, zinātnes un izglītības institūciju, valdību lomu bioloģiskās daudzveidības mērķu sasniegšanai nākamajā desmitgadē.

Vairāk informācijas pdf.lv.

Zemes stundas 2021 oficiālais video

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook