Karlsons aicina ciemos

Čau, čau! Vai drīkstu uz brītiņu piezemēties?

Pirmdien, 16.novembrī Krāslavas bērnu bibliotēkā (Pils iela 5) šo jautājumu uzdos neviens cits kā pasaulē labākais rotaļu biedrs – Karlsons,

kas dzīvo uz jumta. Tas pats - skaistais, gudrais un pietiekami apaļīgais vīrs labākajos gados, kuru pazīst gan lieli, gan mazi visā pasaulē.

Krāslavā no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra atceļoja „Karlsona māja”, kas veidota par godu rakstnieces Astridas Lindgrēnes 100 gadu jubilejai.

Ceļojošā māja ir apmēram trīs metrus augsta un apmēram tik pat plata. Tās sienas klāj audumā veidoti zīmējumi par Karlsonu, kuru māksliniece ir Ilona Vīlande.

Mājā dzīvo pats saimnieks Karlsons, kurš no 16.novembra līdz 10.decembrim aicina ciemos arī mazos krāslaviešus.

Bibliotekā notiks Karlsona zīmēšanas konkurss, viktorīna un citas interesantas, atraktīvas jandalēšanās Karlsona garā, būs iespēja iepazīties ar Karlsona rašanās vēsturi, viņa slavenajiem nedarbiem un ieradumiem, nofotografēties kopā ar jauko apaļīgo vīriņu.

Bērniem un viņu vecākiem Karlsona atnākšana varētu palīdzēt uzlabot savstarpējās attiecības ģimenē un sabiedrībā. Tas varētu atgādināt vecākiem, kā bērniem mācīt un kopt labsirdīgas, iejūtīgas, atsaucīgas, uzticības pilnas savstarpējās attiecības. Cik krāsaina ir pasaule, kad esam savstarpēji laipni, iepriecinām viens otru un palīdzam viens otram.

10.decembrī plkst.14.00 notiks noslēguma pasākums, kur labākie konkursu un viktorīnas dalībnieki saņem KARLSONA DIPLOMUS.

Katru darba dienu no 12.00 – 16.00, bērnu bibliotēka labprāt uzņems visus, kas vēlas iepazīties ar A.Lindgrēnes populārākajiem grāmatu varoņiem un sastapties ar Karlsonu viņa mājiņā.

Grupu apmeklējumus jāsaskaņo pa tālr.65623572

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook