Kā pelnīt ar savu hobiju?

10. martā Krāslavas Bērnu un jauniešu centrā notika seminārs jauniešiem “Kā pelnīt ar savu hobiju?” Biedrība “SPIIKIIZI” Rīgā   saistībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu, īstenojot projektu “Kā pelnīt ar savu hobiju?”, piedāvāja neformālo mācīšanās iespēju arī Krāslavas jauniešiem.  Semināru vadīja un dalījās  ar savu  pieredzi SPIIKIIZI studio īpašnieks, uzņēmējs un psihologs Āris Birze.  Viņš stāstīja, kā vairākus savus hobijus pārvērtis par peļņas avotiem un kā jaunieši var izdarīt to pašu. Pasākuma laikā Āris motivēja jauniešus nebaidīties uzsākt un darīt to, kas patīk.    Uzņēmējs kopā ar  jauniešiem  diskusijas veidā  pārrunāja to, kā saprast jauniešiem svarīgos jautājumus: “Ko es gribu? Kāpēc es to gribu? Kā to sasniegt? Kas mani attur no mērķa sasniegšanas?” Diskusijas dalībnieki, strādājot grupās, apsprieda to, kā risināt problēmas, kā uzlabot savu dzīvi, definēja kopīgos mērķus, veidoja plakātus par ideju īstenošanu. Idejas bija visdažādākās - jauniešu klubs, izklaides un izglītošanās iespējas Krāslavā. Bija interesanti  un iedvesmojoši.

     Liels paldies Ārim par idejām, motivāciju un pieredzi! Paldies SPIIKIIZI studio komandas pārstāvei Veltai Grobiņai par atbalstu!

     Jauniešiem gribas novēlēt uzņēmību un drosmi savu ideju īstenošanā. 

 

Alise Samsonoviča, Krāslavas Bērnu un jauniešu centra  jauniešu kluba “Filantropi” vadītāja un sporta tūrisma pulciņa "SapSan" trenere

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook