Izpildi karjeras plānošanas testus elektroniski!

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina ikvienu iedzīvotāju izpildīt karjeras plānošanas testus Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/pakalpojumi/karjeras-testi sev ērtā laikā un vietā!  Anketa „Orientācija” sniegs pārskatu par iespējamo profesionālo darbības jomu, kā arī palīdzēs noskaidrot, vai Jūs vairāk esat izpildītājs vai organizators. Aizpildot “Interešu testu”, Jūs iegūsiet interešu grafiku, kurā parādīsies interešu prioritātes.
Ja Jums jārisina jautājumi par jau izvēlētās studiju programmas maiņu vai pārkvalifikāciju, lai noteiktu jomas, kurās tā būtu efektīvāka, tad būs lietderīgi izpildīt Anketa „Interešu izpēte” cilvēkiem ar augstāko izglītību.
Testa “Pašnoteicējs” metodika dod iespēju iepazīties ar Jums atbilstošajiem profesionālās darbības aprakstiem.
Aizpildot anketu “Motivācijas izpēte – darba veidu motivācija” , Jūs uzzināsiet vairāk par sev tuvāku nodarbinātības veidu – strādāt kā darba ņēmējam vai kā uzņēmējam.
Anketa „Darba izvēles faktori” palīdzēs noskaidrot, kādas vērtības Jums ir svarīgas darbā.
Veikt savu resursu analīzi un izveidot rīcības plānu profesionālo mērķu sasniegšanai palīdzēs tests “Profesionālās karjeras plānošana”.
Ar metodikas „Saskarsmes stratēģija” palīdzību Jūs varat uzzināt, kuras profesionālās darbības jomas vairāk atbilst Jūsu dominējošajai saskarsmes stratēģijai.
Savukārt metodika “Darba meklēšanas stratēģija” palīdzēs noteikt Jūsu stratēģiju darba meklēšanā, kā arī noskaidrot, kā rīkoties, lai iegūtu jaunas iespējas darba tirgū.

Elektroniskie karjeras testi ir pieejami ikvienam. Ja izpildot testu rodas jautājumi, tad aicinām uz Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultāciju klātienē (obligāts iepriekšējs pieraksts sazinoties http://www.nva.gov.lv/kraslava/kontakti )  

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook