Indras pamatskolas 3. un 4.klašu Ceļojumu karte

Kārtējo reizi “Skolas somas” projekts ļāva Indras pamatskolas skolēniem ienirt skaistuma pasaulē un uzzināt kaut ko jaunu.

Tā 4.martā skolas 3.un 4.klases skolēni devās ceļojumā. Mūsu izstrādātajā ceļojuma kartē pirmais pieturas punkts bija Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs. Viesmīlīgā gida pavadībā mēs tūlīt pat iedziļinājāmies pirmatnējo tautu vēsturē un kultūrā, iepazināmies ar senajiem darbarīkiem un apmetņu iekārtojumu.

 

Meiteņu uzmanību piesaistīja seno rotaslietu ekspozīcija. Patīkami, ka jau senos laikos cilvēki tik lielu vērību veltīja savam ārējam izskatam. Savukārt par zēnu apskates favorītu kļuva ieroči un karavīru bruņojums.

Pēc vēsturiskās ekspozīcijas daļas apskates iepazināmies ar cepuru kolekciju, tur arī nofotografējāmies. Noslēgumā mums bija iespēja iepazīties ar dzīvnieku pasauli, paklausīties putnu un meža dzīvnieku balsis.

Otrā pieturvieta mūsu kartē bija Daugavpils teātris un izrāde “Raganiņa”.

Jau ar pirmajām izrādes minūtēm skatītājus apbūra notiekošais, jo pa skatītāju zāli pastaigājās raganiņas, vicinādamas savas lidojošās ierīces - slotas. Izrādes ainas uz skatuves mainījās tik strauji, ka skatītājiem uzmanība neatslāba ne uz mirkli.

Mājupceļā bērni ar sajūsmu apsprieda, kā mūsdienu modernās tehnoloģijas izpaužas teātra mākslā. Izrāde sagādāja labu garastāvokli  un papildināja bērnu zināšanas.

Paldies par projekta piedāvātajām iespējām! Ceram, ka mūsu ceļojuma karte vēl papildināsies ar jauniem punktiem, jo svarīgākais jautājums, ko bērni uzdeva: “Kurp dosimies nākošreiz?”

 

 

Indras pamatskolas 3. un 4.klašu audzinātājas

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook