Ieraugi, iemūžini un ievieto

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises #dziediundejo2021 organizatori un LMT kā ilggadējs svētku draugs, atbalstot Saulesvijas ceļa pasākuma aktivitātes 20. jūlijā arī mūsu novadā, ir pasniedzis dāvanā simbolisku plakātu piemiņai par 2021. gada svētkiem.

Plakāts ik pēc kāda laika, mainot savu atrašanās vietu,  tiks izvietots gan Krāslavas, gan Dagdas pilsētvidē. Līdz pat oktobra beigām pilsētu jaunieši un ikviens iedzīvotājs, kā arī cilvēki no citām pilsētām un novadiem, apmeklējot konkrēto pilsētu, atrod plakātu, nofotografējas vai nofilmē video pie tā un ar tēmturiem #jaunamspeks un #dziediundejo2021 izvieto sociālajos tīklos Instagram un TikTok.

No sociālajos tīklos publiskotajiem foto un video tiks izveidota kustīga filmiņa “Kopdancis 42 kadros”. Iekustinot vienu kadru aiz otra, savienosies Latvijas pilsētas un novadi vienotā dancī. Ar šo materiālu organizatori dalīsies, lai pilsētas un novadi var izvietot savos sociālo tīklu kontos.

Visa aktuālākā informācija, stāsti un video par Svētku norisēm #dziediundejo2021 skatāma un klausāma https://www.nacgavilet.lv/jaunumi,https://www.lsm.lv/galerijas/33023/dziediundejo2021-saulesvija-septita-diena (Krāslava un Dagda).

Sanita Kumpiņa,

Svētku koordinatore Krāslavas novadā

Jura Rogas foto

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook