„Iedzīvotāji veido savu vidi” Indrā

Pateicoties Krāslava novada domes organizētajam projektu konkursam „Iedzīvotāji veido savu vidi”, ikviens novada iedzīvotājs var piedalīties ar ideju un paveicot pat nelielu darbiņu, sakārtot un sakopt sava ciemata vai ielas kādu stūrīti, palīdzēt uzturēt kārtībā vai atjaunot kādu objektu.

Ar piešķirtā finansējuma projektam  “Miera ielas rotaļu  laukuma atjaunošana Indrā” palīdzību tika nomainītas bojātās rotaļu laukuma detaļas pret jaunām un bērniem drošām. Vasarā rotaļu laukumā savu brīvo laiku labprāt pavada ciemata bērni. Iepriekšējās konstrukcijas – slīdkalniņs, līdzsvara baļķis un koka pakāpieni laikapstākļu ietekmē bija krietni sabojāti un bērniem nedroši lietošanai. Izvēloties rotaļu laukumam koka materiālus, tie ar laiku jāatjauno. Paldies Indras pagasta pārvaldei, kura vairākus gadus atpakaļ rotaļu laukumu ierīkoja. Mēs paši (bērni, vecāki un ielas kaimiņi)  arī  paši varam rūpēties par turpmāko saglabāšanu, skatīties, lai nekas netiek salauzts, laicīgi nomainīt koka detaļas, lai rotaļu laukums bērniem būtu drošs. 

Paldies Krāslavas novada domei par piešķirto finansējumu projektam  “Miera ielas rotaļu  laukuma atjaunošana Indrā”, kā arī Indras pagasta pārvaldei un tās darbiniekiem par palīdzību un atbalstu darbu veikšanā.

 

 

Miera ielas iedzīvotāji Indrā

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook