Forums vecākiem “Skolas un ģimenes pozitīvas sadarbības veicinošie nosacījumi par veselību un uzturu”

29.martā biedrība “Robežnieku kodols” Robežnieku pamatskolā no 11.00 - 13.00 rīko forumu vecākiem “Skolas un ģimenes pozitīvas sadarbības veicinošie nosacījumi par veselību un uzturu”.

 

 

 

 

Mērķis: Vecāki gūst zināšanas par veselīgu un pilnvērtīgu uzturu, aktīvu dzīvesveidu.

 

Notiks nodarbība par veselīgu uzturu un fitnesa treniņi. Dalībnieki uzzinās par veselīga uztura pamatprincipiem, kas palīdzēs no jauna novērtēt Tavus uztura paradumus, bet pēc tam – aktīvs treniņš Veselības fabrikā!

 

 

Pirmā daļa būs veltīta mūsu gremošanas sistēmas nozīmei veselības saglabāšanā, sabalansētam uzturam, uzturvielu attiecībai pārtikā un citām tēmām, kā arī fizioterapeita ieteikumiem kustību un balsta aparāta sistēmas uzlabošanai.

 

 

Otrā daļā dalībnieki piedalīsies fitnesa treniņā, lai trenera vadībā ar ļoti iedarbīgiem vingrinājumiem stiprinātu stāju un attīstītu dziļo ķermeņa muskulatūru, kā arī uzlabotu balsta aparātu un atslogotu tās ķermeņa daļas, kas sēdoša darba laikā negatīvi tiek ietekmētas visvairāk. Vingrinājumu apgūšana ilgtermiņā sekmēs vispārējo veselības stāvokli, sirds un asinsvadu veselību. 

 

 

Uz nodarbību tiks aicināti Robežnieku pamatskolas skolēnu vecāki. Forumu vadīs Anda Radziņa. 

 

 

 

Aktivitāte noritēs Krāslavas novada domes īstenotā projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/097 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros. 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook