Fazānu atgriešanās Krāslavas parkā

Vai zinājāt, ka grāfu Plāteru laikā Krāslavā tika audzēti fazāni? Blakus parkam esot atradusies fazānu audzētava, kuras uzturēšanai esot uzaicināts fazānu kopējs no Vācijas! Fazānu skaits audzētavā esot sasniedzis 500 – 600 un tie esot sūtīti pat Krievijas imperatoram!

Ilustratīvs foto no interneta

Krāslavas novada domes Attīstības nodaļa izsludina radošo risinājumu konkursu, kurā tiek gaidītas jebkuras improvizācijas par tēmu “Fazānu atgriešanās Krāslavas parkā”.

 

Konkursa mērķis ir meklēt idejas jaunu vides objektu izveidei Krāslavas pils kompleksa teritorijā, kas iederētos parka vēsturiskajā vidē/stāstā un būtu papildus iemesls apmeklēt pils kompleksu jaunajā tūrisma sezonā, kā arī veicinātu Krāslavas novada iedzīvotāju iesaistīšanos Krāslavas pils kompleksa popularizēšanā.
 
Katra iesniegtā ideja tiks vērtēta, ņemot vērā tās oriģinalitāti, estētiku un iederību Krāslavas pils parka vidē, iecerei nepieciešamo finansējumu un ilgtspēju. Prioritāte būs idejām, kuru iesniedzēji apliecinās savu spēju ne tikai piedāvāt, bet arī īstenot saviem spēkiem ideju līdz pilsētas svētkiem jūlija vidū.


Atbilstoši ideju konkursa nolikuma prasībām noformētas idejas var iesniegt līdz šī gada 15. maijam!

Konkursa budžetā paredzētas veicināšanas balvas triju labāko ideju autoriem, kā arī finansējums labākās idejas (vai pat vairāku) īstenošanai.

 

 

Ināra Dzalbe
Attīstības nodaļas vadītāja

 

Pielikumi:     Konkursa nolikums 
Pieteikuma veidlapa

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook