Brauciens uz Strasbūru

Uzvarot EUROSCOLAS konkursā, Krāslavas Valsts ģimnāzijas skolēni apmeklēja Eiropas Parlamentu Strasbūrā un kopā ar vēl 20 citu valstu jauniešiem piedalījās EUROSCOLAS nodarbībās.

.

.

.

.

.

.

 

 

Krāslavas Valsts ģimnāzijas 11.d klases skolēni izveidoja spēli„Eiropols- Eiropas Savienības  aktualitātēm pa pēdām” , piedalījās un uzvarēja Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā rīkotajā EUROSCOLA konkursā. Tas deva iespēju 24 ģimnāzijas skolēniem doties ceļojumā uz Strasbūru. Skolēni iejutās Eiropas Parlamenta deputātu „ādā” un grupās diskutēja par Eiropas Savienības nākotni, par migrācijas jautājumiem, par jauniešu nodarbinātību un citām tēmām.

 

Katras valsts pārstāvim vienas minūtes laikā bija jāprezentē sava skola lielajā Parlamenta plenārsēžu zālē. Krāslavas Valsts ģimnāziju un mūsu valsti prezentēja Reinis Andžāns. Skolēni savās atsauksmēs atzinīgi novērtēja gūto pieredzi, savas angļu valodas zināšanas un guva pārliecību par to, ka svešvalodu mācīšanās paver daudz plašākas iespējas.  Komunicējot ar citu valstu jauniešiem, skolēni ieguva arī jaunus draugus.

 

Ceļojums uz Strasbūru, šķērsojot vairākas Eiropas valstis,  paplašināja skolēnu redzesloku par Eiropu. Redzēto un iegūto informāciju jaunieši varēs izmantot  dažādos mācību priekšmetos, bet gūtā pieredze,  piedaloties konkursā, iedrošinās skolēnus līdzdalībai jaunos konkursos un  projektos.

 

Viktorija Nalivaiko

11.d klases audzinātāja

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook