Biedrība Jauniešu klubs “Robežnieku kodols" realizēja pasākumu "No galvas līdz kājām"

Pirmsskolas vecuma bērniem 30.aprīlī bija iespēja saņemt jaunas zināšanas, iemaņas dažādos veselības jautājumos: kā pareizi tīrīt zobus, kā pareizi uzvesties savā kolektīvā, kāpēc vajag ūdeni,

kas tas ir mikrobi, kā pareizi mazgāt rokas.  

Bērni kopā  ar ģimenes ārsti Olgu Sipoviču  iepazinās  ar galvenajiem veselības pamatnosacījumiem: veselīgs uzturs, dienas režīms, bērnu ķermenis. Spēles veidā Robežnieku un Indras pagasta bērni saņēma pieredzi drošības jautājumos,  veselībā: ilgāka  slimība, galvas sāpēšana, paaugstināta  temperatūra. Bērni iepazinās ar vārdiem, kas raksturo medicīnu: “vēzis”,   sirds un asinsvadu veselība, onkoloģiskā veselība, garīgā veselība un  to ietekmējošiem faktoriem.

Kopā ar pirmskolas skolotāju Antru Kalvišu projekta dalībnieki  izmēģināja dažādas radošas, izglītojošas sporta aktivitātes gan sporta zālē, gan skolas pagalmā.

Realizētās aktivitātes  ""No galvas līdz kājām” projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/097 pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros deva iespēju 31 bērnam saņemt  informācija par veselīgu uzturu, dzīvesveidu un tā ietekmi uz veselību, par skolas un ģimenes pozitīvas sadarbības veicinošiem faktoriem, lai sekmētu bērnu  vidū aktīva un veselīga dzīvesveida izkopšanu. 

Liels paldies par sadarbību pasākuma laikā  Indras pamatskolos direktorei un pirmsskolas skolotājiem.

 

Pasākuma  organizatore, biedrības valdes locekle  Maija Šemele

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook