Bezmaksas mācību spēle "Atrodi savu aizraušanos Latgalē"

Lai palīdzētu Latgales iedzīvotājiem ekonomiskās situācijas pārmaiņu laikā, līdz 5. maijam aicina pieteikties bezmaksas 2 nedēļu online mācību spēlei sava īstā darba meklēšanai ''Atrodi Savu Aizraušanos Latgalē''.

No 7. maija līdz 21. maijam sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā un mācību centru “Cilvēkam” tiek organizētas bezmaksas online mācības “Atrodi Savu Aizraušanos” Latgales iedzīvotājiem. Ikvienam Latgales iedzīvotājam no 18 gadiem ir unikāla iespēja bez maksas no 7. līdz 21. maijam apgūt metodes, kas palīdzēs izzināt sevi un ļaus elastīgāk piemēroties darba tirgus pārmaiņām, lai nākotnē atrastu sev piemērotāko darbu, nozari vai virzienu dzīvē.

Vietu skaits spēlē ir ierobežots.

Pieteikuma anketa latviešu valodā: https://ej.uz/pieteikuma-anketa-lv

Pieteikuma anketa krievu valodā: https://ej.uz/pieteikuma-anketa-rus

Video par mācību spēli latviešu valodā: https://www.youtube.com/watch?v=4bM6TVsxjjs

Video par mācību spēli krievu valodā: https://www.youtube.com/watch?v=NQSlK--xBS8

 

Mācību spēle "Atrodi Savu Aizraušanos" Latgalē tiek veiksmīgi rīkota jau vairākus gadus, un tajā ir piedalījušies vairāk nekā 200 dalībnieki. Lūk, dažas atsauksmes no pāgājušā gada projekta dalībniekiem:

https://www.facebook.com/cilvekam.lv/videos/2407972859433493/ https://www.facebook.com/cilvekam.lv/videos/730065487455029/

Mācību spēli organizē mācību centrs ''Cilvēkam'' sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. “Cilvēkam” mācību centrs ir tapis kā domubiedru iniciatīva 2010. gadā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt tās dzīves prasmes, ko izglītības sistēma līdz pat šim brīdim vēl nemāca - komunikācija, stresa vadība, empātija, motivētība, kā atrast savu aizraušanos u.c. British Council ir Lielbritānijas starptautiskā organizācija kultūras attiecību jomā. Tā rada starptautiskas iespējas Lielbritānijas un citu valstu iedzīvotājiem, kā arī veicina savstarpēju uzticēšanos visā pasaulē.

Plašāka informācija pielikumos - 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook