Bērnu drošības kampaņa Krāslavā

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) šogad īstenos bērnu drošības kampaņu, kuras ietvaros par elektrodrošību, gāzes drošību, ugunsdrošību un personisko drošību tiks izglītoti vairāk 5000 jaunāko klašu skolēnu.

Šī gada kampaņas ietvaros pie Vidzemes un Latgales 1. – 6. klašu skolēniem ar ceļojošiem busiņiem atbrauks galvenais varonis drošības cimds ToDo un viņa komanda, atvedot sev līdzi drošāko mājokli pasaulē, kuru palīdzējuši iekārtot eksperti no IZM, Darba drošības un vides veselības institūta (DVVI), AS “Latvijas Gāze”, AS “Latvenergo”, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), kā arī drošības kompānijas „GRIFS AG”.

 

ToDo mājoklis, kurā ietilpst virtuve, dzīvojamā istaba, garāža, pagalms, palīdzēs bērniem izprast dažādo drošības elementu vietu viņu ikdienā. Katra zonā ir veidotā tā, lai bērni piedalās, iesaistās, ieskatās, ieklausās un atceras!

 

30.novembrī un 1. decembrī bērnu drošības kampaņa norit Ludzā – Ludzas Tautas namā, Stacijas ielā 41, un tajā piedalīsās vairāk kā 450 skolēni no Ludzas pilsētas un tuvējiem novadiem.

 

1.decembrī, no plkst. 15:00 līdz 17:00 vecāki kopā ar bērniem tiek aicināti viesoties ToDo mājā un kopīgi apgūt zināšanas par drošību ikdienā.

 

2. un 3. decembrī bērnu drošības kampaņa noritēs Krāslavā – Krāslavas kultūras namā, Rīgas ielā 26, un tajā piedalīsies vairāk kā 450 skolēni no Krāslavas pilsētas un tuvējiem novadiem.

2. decembrī, no plkst. 15:00 līdz 17:00 vecāki kopā ar bērniem tiek aicināti viesoties ToDo mājā un kopīgi apgūt zināšanas par drošību ikdienā.

 

Mediju pārstāvjiem kampaņas norises laikā būs iespēja iepazīties ar drošības cimdu ToDo un viņa māju, kā arī kopā ar skolēniem iegūt zināšanas par dažādiem drošības aspektiem.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Avena, LBAS komunikācijas konsultante, mob.tel. 29110260, e-pasts: dace.avena@lbas.lv

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook