Balsojam par Krāslavas novadu kā “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Valsts reģionālās attīstības aģentūras rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros ikviens iedzīvotājs līdz 4.novembrim tiek aicināts nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā.

Balsošana notiek tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv, autorizējoties ar sociālo tīklu kontiem vai e-pastu, kur iedzīvotāji var nobalsot par vairākām (līdz trīs) ģimenei draudzīgām pašvaldībām, kā arī novērtēt un sniegt savu viedokli vai priekšlikumus par pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem attiecīgajās pašvaldībās.

Kopējais konkursa balvu fonds pašvaldībām ir 115 000,00 eiro. Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” rezultātā tiks noteiktas piecas ģimenēm draudzīgākās pašvaldības – pa vienai katrā no plānošanas reģioniem. Tās saņems naudas balvu 15 000,00 EUR apmērā. Tiks noteikta arī “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2019”, kas iegūs naudas balvu 25 000,00 EUR apmērā. Piešķirtā naudas balva pašvaldībām būs jāizmanto ģimenēm ar bērniem atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai ģimenēm ar bērniem piemērotas vides veidošanai 2020. gadā.

Atbalsti arī Tu Krāslavas novadu!

Vairāk informācijas:  https://www.vietagimenei.lv/iedzivotaji-aicinati-balsot-par-gimenei-draudzigako-pasvaldibu-2019/

 

Ināra Dzalbe

Krāslavas novada domes Attīstības nodaļas vadītāja

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook