Augstkalnes jauniešu projekts

Šovasar Augstkalnes jauniešu grupa „Saulriets” īstenoja projektu „Augstkalnes sporta laukums”, kas tapis, pateicoties KNHM un Krāslavas novada domes izsludinātajam projektu konkursam „Iedzīvotāji veido savu vidi 2010”.

„Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij” (Karaliskā Holandiešu Viršu biedrība) projekta realizācijai iedalīja 420 Ls, Krāslavas novada dome 280 Ls, 115 Ls ir pašu, nereģistrētās jauniešu grupas „Saulriets”, finansējums.
Projekta realizācijā tika ieguldīts apmēram 1500 cilvēkstundu liels jauniešu darbaspēks – divus mēnešus pašā vasaras karstumā aptuveni divdesmit jaunieši strādāja caurām dienām un vakariem. Tika modernizēts sporta laukums un tagad jaunieši varēs to izmantot cauru gadu. Ziemā zēni spēlēs hokeju, bet meitenes slidināsies ar slidām. Vasarā jaunieši spēlēs volejbolu.
Projektu atbalstīja arī Augstkalnes ciemata iedzīvotāji (daudzi palīdzēja ar materiālu glabāšanas noliktavu, citi ar šļūtenēm, elektropagarinātājiem, trepēm, betona maisītājiem, elektroinstrumentiem).
Lielu pateicību izsakām Ūdrīšu pagasta pārvaldei par zemes izdalīšanu sporta laukumam, materiālu piegādi, instrumentu izdalīšanu, elektrības un ūdens nodrošināšanu būvniecības procesam. Projekta izstrādāšanai palīdzēja arī uzņēmēji. Lielu pateicību izsakām Zemnieku saimniecībai „Pabērziņi” par atlaidi uz kokmateriāliem un Aleksejam Kučikam par transporta pakalpojumiem, kā arī visiem citiem, kuri atbalstīja šo projektu.

Projekta vadītājs Jegors Gončarovs

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook