Attīstot reģionālo sadarbību, RSU māszinību studijas piedāvās arī Daugavpilī

Austrumlatvijas studētgribētāju ērtībai Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad nākusi klajā ar jaunu piedāvājumu – iespēju profesionālo bakalaura studiju programmu Māszinības apgūt Daugavpilī.

Iepriekš Latvijas otrajā lielākajā pilsētā bakalaura grādu māszinībās pēc viena gada studijām varēja iegūt vien tie jaunie speciālisti, kam jau bija ielikti zināšanu pamati – 1. līmeņa augstākā izglītība. No 2019. gada rudens sadarbībā ar Daugavpils Universitāti būs iespējams iziet pilnu medicīnas māsas profesijai nepieciešamo studiju ciklu četru gadu garumā. 


Austrumlatvijas studētgribētāju ērtībai – gan tiem, kas plāno studēt māszinības, gan visu citu studiju programmu interesentiem – RSU šogad parūpējusies par iespēju iestāties augstskolā, uz galvaspilsētu nedodoties. Īpašā izbraukuma sesijā 8. un 9. jūlijā no 10.00 līdz 17.00 RSU Uzņemšanas komisija dokumentus pieņems Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13. Jau ziņots, ka RSU vasaras uzņemšana ir sākusies – kopš 1. jūnija studētgribētāji var reģistrēties elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv, kur pamatstudiju, maģistra un doktorantūras līmenī pieejama 31 studiju programma sociālajās zinātnēs un 35 programmas veselības aprūpē un medicīnā. 


Plašāka informācija par studiju programmu saturu un uzņemšanas prasībām ir pieejama RSU mājaslapā www.rsu.lv
 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook