Atbalstām „DEF TRADOR" (bijušie "STAGE DIVERS”)!

Enerģiskās mūzikas cienītāji un cienītājas!!! Vai Jūs vēlaties sajust vecā labā rokenrola devu Jūsu ausīs? Vai Jūs esat gatavi reālam pārbaudījumam -

 ļaut Jūsu sirdij degt un nekad nepārdegt? Mēs varam Jums to dot!

 „DEF TRADOR"  (bijušie "STAGE DIVERS”) aicina-

"Pavisam negaidīti priekš mums atnāca laiks, kad ir dota iespēja uzstāties Studentu Paradīzes 2013 Arēnā Rīga 11 000 jaunu un jau esošo studentu klātbūtnē, lai aizdedzinātu viņu sirdis ar vecā labā Rock`n`rola devu. 

„Spēles” noteikumi ir diezgan vienkārši – portālā draugiem.lv lapā Studentu paradīze tika atlasītas pavisam 9 grupas ar degošo velmi uzraut Arēnā un MĒS ESAM tai skaitā.

4 grupas pēc „man patīk” skaita tiks tālāk atlasītas Jelgavā klubā Četri Balti Krekli, kur atlase jau būs dzīvajā izpildījumā, kurā notrieksim jebkuru.

Dārgie draugi, ceru uz Jūsu laiku, atbalstu un ceru, ka esat populāra draugu portāla draugiem.lv lietotāji.

DRAUGIEM.LV -> lapa „Studentu paradīze” (jauno mūziķu konkurss) un bliežam „MAN PATĪK” uz MŪSU GRUPU „DEF TRADOR (bijušie STAGE DIVERS)”

Jūsu acīm tur ir piedāvāts video ieraksts no Jums pazīstama TROKŠŅA 4, kur jau var paredzēt, kas būs, jo BŪS DAUDZ JAUDĪGĀK, INTERESANTĀK, pārpildīts ar šova elementiem un nepārprotamu enerģijas devu.

SAŅEMAMIES un BLIEŽAM „Man patīk”, jo tas ir tā vērts!!!!"

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook