Aktīvs Krāslavas jaunietis ar pašvaldības atbalstu realizē ieceri par pirtsmucas nomu Latgalē

Nesen noslēdzies „Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Krāslavas novadā”, kurā tika apstiprināti četri biznesa plānu projekti. Tai skaitā arī Oļģerta Fjodorova projekts „Pārvietojamās pirts mucas noma Latgalē". Nu pirtsmuca ir tapusi un nes skanīgu nosaukumu – Papa Sauna. Tā pieejama īrei jebkuram interesentam, tātad – Latgalē par vienu izklaides iespēju vairāk!

            Projektu līdzfinansējusi Krāslavas pašvaldība un pirtsmucas ražošanā piesaistīts Latvijā zināmais pirtsmucu un koka kublu ražotājs SIA EkoSolis. Kā atzīst Oļģerts, ideja par pirtsmucu radās ātri: “Man pašam nav pirts, taču būvēt ko lielu un likt uz pamatiem  neredzēju jēgu – tas būtu dārgi, ilgi un vairs ne tik praktiski. Savukārt mobilā pirts ir kaut kas jauns, ērts, un, galvenais, pārvietojams. Ir iespējams aizbraukt uz jebkuru vietu - ezeru, mežu, upi vai citu pilsētu, pirti ņemot līdzi.”

            Projekta ietvaros uz piekabes tika uzlikta 3.4 m gara pirtsmuca ar panorāmas stikla sienu. Pirtij ir priekšnams, kurā ērti pārģērbties, kā arī vairāk kā divus metrus gara pērtuves telpa – lai vietas pietiek visiem gribētājiem un būtu ērti apgulties uz lāvas. Pirts aprīkota ar jaudīgu Harvia Pro 20 krāsni, LED apgaismojumu ar akumulatoru. Kā stāsta SIA EkoSolis direktors Artūrs Pauļukevičs, šis pirtsmucas tips ir viens no ekskluzīvākajiem Latvijā, jo panorāmas stikla logs sniedz lielisku skatu, kā arī pirts vertikālās sienas izgatavotas no CLT (cross lamineted timber) - trīs slāņu līmēta egles materiāla 32mm biezumā, kas nodrošina stabilitāti un lielāku slitumnoturību. Tāpēc tā noteikti patiks ikvienam, kas to izmēģinājis.

            Arī trīsdesmit gadīgais uzņēmējs no Krāslavas ir pārliecināts, ka pirtsmucai būs liels pieprasījums, jo jau tagad katru nedēļas nogali tā tiek pārvietota no viena ezera krasta uz citu un cilvēki ir sajūsmā. Lai rezervētu pirtsmucu PapaSauna, jākontaktējas ar Oļģertu (tālr. +371 27729004). Jaunumiem iespējams sekot līdzi PapaSauna Facebook lapā facebook.com/PapaSauna

 

Preses relīzi sagatavoja Anda Bīriņa

Jautājumiem: +371 26415183

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook