Aicinām uz diskusiju Krāslavā par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Pasākums notiks Krāslavas novada tūrisma informācijas centrā, (Pils iela 2, Krāslava, LV-5601) ceturtdien, 15.oktobrī plkst. 11:00. Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Latgales iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību.

Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem.

Pasākums sāksies ar sarunu par ES sniegtajām iespējām un atbalsta instrumentiem, uzsverot vietējās pašvaldības pieredzes piemērus, kas veicinājuši lauku attīstību Latgales reģionā. Diskusijā būs iespēja iesaistīties ikvienam dalībniekam, daloties savā pieredzē, veiksmes stāstos un izaicinājumos, īstenojot vai piedaloties ES līdzfinansētos projektos. Savukārt pasākuma otrajā daļā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā “Cik zinošs esmu ES atbalsta instrumentu izmantošanā?”

Pasākumu vadīs Agita Hauka, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja, Copa Cogeca un Copa Geopa eksperte, Labas gribas vēstniece Eiropas attīstības gadam 2015, Latvijas kultūras vēstniece un Ineta Timšāne, zemnieku saimniecības “Laimes” īpašniece, Daugavpils lauksaimnieku apvienības aktīviste, 3.Eiropas Jauno zemnieku kongresa dalībniece un vairāku projektu īstenotāja..

Pasākums norisinās Eiropas Komisijas kampaņas „Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne” ietvarā, lai informētu par Eiropas Savienības sniegto atbalstu projektiem un aktivitātēm reģionos, par pieejamo finansējumu mazajām un vidējām saimniecībām, par jauniešu attīstības un izglītības iespējām un citām atbalsta programmām.

Pieteikšanās pasākumam: : https://forms.gle/LCwrdoCyNsYRxT8V8

Pasākums ir bez maksas. Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

Būsim atbildīgi un aicinām neapmeklēt pasākumu, ja esat pēdējo 14 dienu laikā bijis ārpus Latvijas, esat bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku vai tā kontaktpersonām.

Pasākuma programma

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook