Aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina pieteikties uzņēmējus dalībai

.

 

 

 

“Uzņēmēju dienās Latgalē 2017”, kas notiks 15. un 16. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā, Daugavpilī, Stadiona ielā 1.

 

Jau tradicionāli gada reģionālās uzņēmēju izstādes noslēdzas ar “Uzņēmēju dienām Latgalē 2017”, kas šogad notiks Daugavpilī. Pagājušajā gadā kuplu dalībnieku un apmeklētāju skaitu pulcēja pasākums Rēzeknē, kas norisinājās Latgales vēstniecībā GORS, kura neapšaubāmi izstādei piešķīra īpašu un neatkārtojamu atmosfēru. Turpinot ievērot reģionālo principu un pasākumu vienu gadu rīkojot Rēzeknē, otru – Daugavpilī, šogad izstāde atgriežas Daugavpilī vēl vērienīgāka un interesantāka. Tādā veidā uzņēmējiem ar saviem sasniegumiem un piedāvājumiem ir iespēja iepazīstināt plašu apmeklētāju auditoriju visā Latgales reģionā.

Arī šogad “Uzņēmēju dienu Latgalē” programmā plānota izstāde, biznesa forums, kultūras programma un Latvijas Labuma degustācijas. Izstādē uzņēmējiem būs iespēja parādīt apmeklētājiem gan savus jaunākos ražojumus, gan iepazīstināt ar plašo pakalpojumu klāstu. Biznesa foruma laikā būs iespēja iegūt noderīgu informāciju par tādiem uzņēmējiem aktuālajiem jautājumiem kā eksporta garantijas sadarbībā ar ALTUM, uzņēmējdarbības efektivitātes celšana un Latgales reģiona attīstības perspektīvas. Uzņēmējus aicinām izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām pasākuma laikā.

Pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju, kā arī Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunākais piedāvājums. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū, kā arī degustēt daudzveidīgo Latvijas ražotāju produkciju Latvijas Labuma degustācijās.

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook