Absolventu vakars

Šogad 2. februāris mūs nelutināja ar ziemīgi jaukiem laika apstākļiem, tas atnāca drēgns, lietains un slidens, bet, neskatoties uz to, Krāslavas Valsts ģimnāzijas telpās pulcējās absolventi uz kārtējo salidojumu skolas beidzējiem ne tikai no visas Latvijas, bet arī no tuvām un tālām, pat ļoti tālām ārzemēm.

Mēs beidzām skolu pirms 15 gadiem

Beidzām skolu pirms 30 gadiem

Skolu beidzām pirms 45 gadiem

Tradicionāli absolventu vakara organizēšana tika uzticēta divpadsmito klašu skolēniem. Un šogad absolventu vakars Krāslavas Valsts ģimnāzijā bija rīkots kā kino un teātra vakars, kad pasākuma vadītāji mums lika aizdomāties par tik populāru un sen zināmu atziņu – mūsu dzīve ir teātris, un mēs tajā – aktieri! 

Mūsu absolventi bija galvenie šī šova dalībnieki. Viņiem bija jāiejūtas dažādu šovu dalībnieku lomās, un mini uzdevumi bija saistīti ar viņu pašu skolas dzīvi. Bet mūsu pašu divpadsmitie bija sagatavojuši dažādus muzikālos sveicienus. Publika ar ovācijām uzņēma gan puišu ansambļa dziesmas, gan atsevišķu solistu un grupu uzstāšanās, kā arī ieklausījās literārā uzveduma aktieru paustajās atziņās.

 Gandrīz divas stundas skolas aktu zālē  paskrēja nemanot. Bija viss – mīļi, sirsnīgi un ar humora dzirksti  bagāti atmiņu stāsti no absolventiem, fantastiski sveicieni un dāvanas skolotājiem un skolai, kas nemanot pārgāja jaukās pasēdēšanās klases telpās pie bijušajiem klašu audzinātājiem. Vakara gaitā bija iespēja arī baudīt deju ritmus, pateicoties mūsu Krāslavas muzikantam Donātam. Pie tam divpadsmitie bija noorganizējuši foto stūrīti, kur varēja iemūžināt šī vakara emocijas un atmiņas atraktīvā bildē (starp citu, fotogrāfijas ir pieejamas Krāslavas Valsts ģimnāzijas mājas lapā www.kraslavasgimnazija.lv sadaļā -  absolventu pasākums un foto stūrītis)


Paldies visiem, kas 2. februārī bija ar mums un baudīja, kā arī atbalstīja skolēnu veidoto pasākumu!

 


12. klases audzinātāja A. Jakovele

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook