2010.gads- LASĪŠANAS GADS!

Grāmata jau gadsimtiem ilgi bijusi uzticama informācijas nesēja un glabātāja. Tā sniegusi gan zināšanas, gan izklaidējusi, tās loma mūsdienās noteikti pieaug.

2010. gads ir izsludināts par LASĪŠANAS GADU!

Lasīšanas gada mērķis ir radīt cilvēkos vēlmi lasīt grāmatas. Lasīšana būtiski papildina zināšanas un paplašina redzesloku, bagātina valodu un spēju izteikties, kā arī attīsta kritisko domāšanu. Šis ir laiks, kad ikvienam no mums sākt vairāk domāt, iedziļināties un vērtēt, nevis paļauties uz visu, ko saka apkārtējie.
Projekta patrons, kultūras ministrs Ints Dālderis saka: „Man ir gods būt par šīs iniciatīvas pozitīvās idejas nesēju sabiedrībā, būt par Lasīšanas gada patronu. Kultūras ministrija lasīšanas veicināšanu izvirza kā svarīgu prioritāti un aicina sabiedrību līdzdarboties šajā iniciatīvā gan ar grāmatu lasīšanu, gan ar dažādu aktivitāšu atbalstīšanu, kas veicinātu grāmatu lasīšanu!”
Lasīšanas Gads ir pasākums, kuru ir aicināti atbalstīt un jau atbalsta daudzi Latvijas uzņēmumi un valsts organizācijas. Tajā ar savu ieguldījumu var iesaistīties jebkurš – gan privātpersonas, gan uzņēmumi un citas organizācijas.
Mēs , Krāslavas novada centrālās bibliotēkas darbinieki , aicinām atbalstīt šo pasākumu mūsu bibliotēkā. Mēs griežamies pie Jums: ”LŪDZU UZDĀVINIET GRĀMATAS !!!”
Aicinām to darīt gan uzņēmumus , gan organizācijas, gan pašvaldības iestādes, gan citas juridiskas personas.
LAI LASĪŠANAS GADĀ nevienam netrūkst labas, jaunas lasāmvielas!
Ļausim grāmatām ceļot, ļausim tām nonākt citu rokās un                                           sagādāt prieku citu acīm un sirdij.
                              /P.Koelju/

Svetlana Ļaksa-Timinska
Krāslavas novada centrālā bibliotēka

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook