20. un 21. februārī Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Balvos notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Būvniecības valsts kontroles biroju š.g. 20. un 21. februārī organizēs 8 seminārus Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Balvos par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu.

Daudzdzīvokļu ēku dzīvokļu īpašniekus un namu pārvaldniekus Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē un Balvos aicinām uz semināriem "Daudzdzīvokļu māju renovācija. Kvalitatīva būvniecība un #ESfondi piesaiste”.

Semināros Attīstības finanšu institūcijas Altum kolēģi informēs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes programmas nosacījumiem, pieredzi un ieteiks, kā kvalitatīvi un sekmīgi īstenot ēku atjaunošanas projektus. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji semināra laikā sniegs padomus atbilstošu būvmateriālu izvēlei, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta kolēģi atgādinās par Ugunsdrošības noteikumu ievērošanu daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkās.

Semināri notiks š.g. 20. februārī plkst. 11.00 Jēkabpilī, plkst. 17.30 Daugavpilī; š.g. 21. februārī plkst. 11.00 Rēzeknē  un plkst. 17.30 Balvos.

Latvijas būvvalžu pārstāvjus aicinām uz semināriem "Izmaiņas būvniecības regulējumā un vides pieejamība”. 

Detalizēta informācija par visu semināru norises vietām, dienas kārtībām un reģistrēšanos dalībai tajos pieejama Ekonomikas ministrijas timekļa vietnē. Papildu informāciju var saņemt Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv, 67 013 240). Atgādinām, ka jaunumiem par ēku energoefektivitāti aicinām sekot līdzi arī twitter.com/siltinam un facebook.com/dzivosiltak.

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook