Latgales lauku attīstības biroja novada lauku attīstības speciāliste Viktorija Lene apmeklētājus pieņem pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 Skolas ielā 7, Krāslava, 25.kabinetā.

Lasīt vairāk

Saeima ceturtdien, 29.oktobrī, galīgajā lasījumā atbalstīja jauno Latvijas valsts karoga likumu, kas atbilstoši mūsdienu starptautiskajai praksei un protokola normām nosaka valsts karoga lietošanas principus.

Lasīt vairāk

Latvijas mēbeļu ražotājs Geko drīzumā plāno atvērt savu izstrādājumu veikalu-salonu Polijā, trešdien vēsta laikraksts Dienas Bizness. Uzņēmums Polijā pašu ražotās mēbeles tirgo teju trīs gadus, taču pašlaik tas notiek mēbeļu veikalos.

 

Lasīt vairāk

Jau ceturto gadu pēc kārtas Krāslavas atklāto basketbola čempionātu organizē Sporta klubs „Krāslava” ar čempionāta ģenerālsponsora - SEB bankas atbalstu.

Pirmajā čempionātā 1.vietu izcīnīja komanda BK „Dagda”, tad divus gadus pēc kārtas finālos…

Lasīt vairāk

53 pašvaldību un skolu projekti saņems finansiālu atbalstu no Sorosa fonda – Latvija Ārkārtas palīdzības fonda. Projektu konkursam „Pārmaiņu iespēja skolām” kopumā bija pieteikušies 323 pretendenti, otrajai kārtai tika izvirzīts 151 Latvijas reģionu…

Lasīt vairāk

2009. gada 21. septembrī noslēdzās SFL izsludinātais konkurss jauniešu NVO "Veidoju savu Latviju". Konkursam bija iesniegti 62 projekti, no kuriem 19 projekti saņēma maksimālo vērtējumu – 18 punktus. „Iesniegto projektu kvalitāte bija ļoti laba!”,…

Lasīt vairāk

Lai sekmētu vispārējās izglītības kvalitāti un veicinātu Latvijas izglītības prestižu, Draudzīgā aicinājuma fonds 2000.gadā iedibināja ceļojošo Draudzīgā aicinājuma balvu, lai tā turpmākos desmit gadus tiktu pasniegta 30 sekmīgākajām Latvijas skolām.

Lasīt vairāk

22.oktobrī novada domes ārkārtas sēdē tika pieņemti Krāslavas novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr.2009/2/4 „Par Krāslavas novada domes 2008.gada saistošo noteikumu Nr. 9

Lasīt vairāk

Pāris dienas Krāslavā uzturas KNHM fonda direktors Keiss Joosse un fonda pārstāvis Latvijā Eduards Zvirgzds, kuri ieradušies, lai apskatītu un izvērtētu visus 20 apstiprinātos projektus.

22.oktobrī fonda pārstāvji tikās ar Krāslavas novada domes…

Lasīt vairāk

VADC Latgales filiāle informē, ka 2009. gada 21. oktobrī tiek organizēta donoru diena Krāslavā! Donori ir gaidīti poliklīnikas telpās no plkst. 9.00-12.00!

Lasīt vairāk

Šī gada 21.oktobrī konkursa „Iedzīvotāji veido savu vidi” žūrija apmeklēs visus 20 apstiprinātos projektus, lai izvērtētu, kā projektu īstenotājiem ir izdevies sasniegt plānoto.

Lasīt vairāk

Cienījamie SIA "Krāslavas ūdens" abonenti! Atvainojamies par sagādātam neērtībām sakarā ar izmaiņām ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšanas sistēmā un rēķinā. Tas tika veikts sakarā ar darba optimizāciju un līdzekļu ekonomiju. Turpmāk Jums tiks piegadāti…

Lasīt vairāk

Lai tiktos ar pašvaldību vadītājiem un apspriestu kā darba praktizēšanā tiek iesaistīti bez darba un iztikas līdzekļiem palikušie sava novada ļaudis, Krāslavu apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica.

 

Lasīt vairāk

Sporta klubs „Krāslava” aicina 11.-12.klašu jauniešus pieteikties 2009./2010.gada Krāslavas atklātā basketbola čempionāta vīriešiem atspoguļošanai un reportāžu veidošanai par spēļu norisi.

 

Lasīt vairāk

2.pedagogu atlase mērķstipendijām 2009./2010.m.g.

Pieteikšanās līdz š.g.30.oktobrim.

Lasīt vairāk

Krāslavas Izglītības pārvalde 2009.gada 1.septembrī apstiprināja 32 skolotājus - mērķstipendiātus no 7 skolām (Krāslavas Valsts ģimnāzija ( 9 skolotāji), Varavīksnes vidusskolas (5 skolotāji), Dagdas vidusskola (6 skolotāji), Andrupenes…

Lasīt vairāk

Krāslavas rajona 8.Grāmatu svētki Izvaltā pulcēja nu jau 3 novadu- Krāslavas, Dagdas un Aglonas bibliotekārus un grāmatu draugus.

Lasīt vairāk

Krāslavas rajona Izglītības pārvalde izsludina pieteikšanos pedagogu atbalsta saņemšanai projektā ”Cilvēkresursi un nodarbinātība”

Lasīt vairāk

8.oktobrī Krāslavā oficiālā vizītē ieradās Itālijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Frančesko Puččo un atašejs ekonomikas un komercjautājumos Džovanni Turturiello. F.Puččo Latvijā kā vēstnieks darbojas kopš 2007.novembra un…

Lasīt vairāk

Ar 30.septembri tika izbeigtas Krāslavas novada administratīvajā teritorijā ietilpstošo pagastu bāriņtiesu pilnvaras un ar š.g. 1.oktobri izveidota vienota Krāslavas novada bāriņtiesa.

Lasīt vairāk