2010.gada sākumā Krāslavas novada dome sadarbībā ar Robežnieku pagasta pārvaldi uzsāka ELFLA līdzfinansētā projekta „Robežnieku pagasta sporta centra rekonstrukcija”

Lasīt vairāk

Krāslavas novada Kombuļu ciemā ir pabeigta ūdensapgādes sistēmas rekonstrukcijas būvdarbu 2.kārta. Rekonstrukcijas darbus veica SIA „Krāslavas ūdens”.

Lasīt vairāk

2.oktobrī Priekuļu biatlona-slēpošanas trasē veiksmīgi tika aizvadītas sezonas noslēguma sacensības rollerslēpošanā garākajā distancē, kas vienlaicīgi bija Latvijas čempionāts,

Lasīt vairāk

2010.gada pavasarī Robežnieku daudzdzīvokļu mājas līderu grupa “Dzirksteles” pieteicās projektu fonda Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij un Krāslavas novada domes izsludinātajam projektu konkursam

Lasīt vairāk

Naktī uz 4.oktobri Krāslavas novadā, Kombuļu pagastā nenoskaidrotas personas, uzlaužot atslēgu, iekļuva kādā privātmājā un nozaga dažādas mantas - ziņo Valsts policijas preses dienests.

Lasīt vairāk

Plenēra organizētāji ziņo, ka šosestdien, 9.oktobrī tiek plānots brauciens uz Čertoku un bezmaksas meistarklase tur. Iespēja gan tvert fotokadros rudenīgo ezeru, gan baudīt tā šarmu.

Lasīt vairāk

7.oktobrī plkst.18.00 KN režisora Alēna Koltera romantiskā drāma "Atceries mani" ar „Krēslas” sāgas zvaigzni Robertu Patinsonu galvenajā lomā.

Lasīt vairāk

Tik īsts, skaidrs un skaists šogad ir rudens. Rudenī vienmēr sākas kaut kas jauns un interesants, jo tiek izsvērts paveiktais.

 

Lasīt vairāk

13.oktobrī plkst.11.00 Krāslavas Valsts ģimnāzijā seminārs skolu pedagogu atlases komisijas 2 pārstāvjiem par projektu ’’Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimāzijas apstākļos’’

Lasīt vairāk

Zelta rudens ir klāt. Saule kļuvusi nespodra un vairs tik silti nesilda. Visus kokus rudens ietērpis krāsainos tērpos. Kļavu lapas dzeltenas, rūsganas, rubīnsārtas, pīlādži greznojas ar sarkaniem ogu ķekariem,

Lasīt vairāk

Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Viktors Aišpurs informēja, ka mūsu novadā vēlēšanas pagāja mierīgi un bez starpgadījumiem.

Lasīt vairāk

2010. gada 6.oktobrī Daugavpilī Grīvas poliklīnikā (Lielā iela 40) viesosies Brūču klīnikas ārsts Mārtiņš Malzubris, lai sniegtu konsultācijas pacientiem ar izgulējumiem, osteomielītu, venozām čūlām un citām nedzīstošām brūcēm.

Lasīt vairāk

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Banku augstskolu organizē inovācijas motivācijas semināru Rēzeknē.

Lasīt vairāk

Vakar notika Krāslavas novada Zemnieku balle. Kā pastāstīja novada lauku attīstības speciāliste Viktorija Lene, tad šī ir pirmā novada zemnieku kopāsanākšana.

Lasīt vairāk

Krāslavas un Dagdas novados uzsāka darbu pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas apvienotā novadu komisija šādā sastāvā:

Lasīt vairāk

2010.gada sākumā Krāslavas novada dome sadarbībā ar Robežnieku pagasta pārvaldi uzsāka ELFLA līdzfinansētā projekta „Robežnieku pagasta sporta centra rekonstrukcija” 09-03-L32100-000145 īstenošanu.

Lasīt vairāk

Novada domes priekšsēdētājs informēja, ka sākot ar trešdienu Krāslavā tiks pieslēgta apkure. Pirmie pie siltuma tiks bērnudārzi un skolas, tad pakāpeniski tiks pieslēgtas visas dzīvojamās mājas un iestādes.

Lasīt vairāk

SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

Lasīt vairāk

Izvaltas pamatskolas projekts „Pilnvērtīga dzīve visiem!” tika atbalstīts Sorosa fonda – Latvija iniciatīvā PĀRMAIŅU IESPĒJA SKOLĀM. Kā viena no projekta aktivitātēm septembrī bija

Lasīt vairāk

Sveicam Mūzikas skolas direktori Olgu Grecku un Mūzikas skolas pūšamo instrumentu pedagogu Jāni Grecki dzīves jubilejā!

Lai Jums ir neizsīkstoša enerģija un veiksme

Lasīt vairāk