Plenēra organizētāji ziņo, ka šosestdien, 9.oktobrī tiek plānots brauciens uz Čertoku un bezmaksas meistarklase tur. Iespēja gan tvert fotokadros rudenīgo ezeru, gan baudīt tā šarmu.

Lasīt vairāk

7.oktobrī plkst.18.00 KN režisora Alēna Koltera romantiskā drāma "Atceries mani" ar „Krēslas” sāgas zvaigzni Robertu Patinsonu galvenajā lomā.

Lasīt vairāk

Tik īsts, skaidrs un skaists šogad ir rudens. Rudenī vienmēr sākas kaut kas jauns un interesants, jo tiek izsvērts paveiktais.

 

Lasīt vairāk

13.oktobrī plkst.11.00 Krāslavas Valsts ģimnāzijā seminārs skolu pedagogu atlases komisijas 2 pārstāvjiem par projektu ’’Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimāzijas apstākļos’’

Lasīt vairāk

Zelta rudens ir klāt. Saule kļuvusi nespodra un vairs tik silti nesilda. Visus kokus rudens ietērpis krāsainos tērpos. Kļavu lapas dzeltenas, rūsganas, rubīnsārtas, pīlādži greznojas ar sarkaniem ogu ķekariem,

Lasīt vairāk

Novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Viktors Aišpurs informēja, ka mūsu novadā vēlēšanas pagāja mierīgi un bez starpgadījumiem.

Lasīt vairāk

2010. gada 6.oktobrī Daugavpilī Grīvas poliklīnikā (Lielā iela 40) viesosies Brūču klīnikas ārsts Mārtiņš Malzubris, lai sniegtu konsultācijas pacientiem ar izgulējumiem, osteomielītu, venozām čūlām un citām nedzīstošām brūcēm.

Lasīt vairāk

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Banku augstskolu organizē inovācijas motivācijas semināru Rēzeknē.

Lasīt vairāk

Vakar notika Krāslavas novada Zemnieku balle. Kā pastāstīja novada lauku attīstības speciāliste Viktorija Lene, tad šī ir pirmā novada zemnieku kopāsanākšana.

Lasīt vairāk

Krāslavas un Dagdas novados uzsāka darbu pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas apvienotā novadu komisija šādā sastāvā:

Lasīt vairāk

2010.gada sākumā Krāslavas novada dome sadarbībā ar Robežnieku pagasta pārvaldi uzsāka ELFLA līdzfinansētā projekta „Robežnieku pagasta sporta centra rekonstrukcija” 09-03-L32100-000145 īstenošanu.

Lasīt vairāk

Novada domes priekšsēdētājs informēja, ka sākot ar trešdienu Krāslavā tiks pieslēgta apkure. Pirmie pie siltuma tiks bērnudārzi un skolas, tad pakāpeniski tiks pieslēgtas visas dzīvojamās mājas un iestādes.

Lasīt vairāk

SĒDES DARBA KĀRTĪBA:

Lasīt vairāk

Izvaltas pamatskolas projekts „Pilnvērtīga dzīve visiem!” tika atbalstīts Sorosa fonda – Latvija iniciatīvā PĀRMAIŅU IESPĒJA SKOLĀM. Kā viena no projekta aktivitātēm septembrī bija

Lasīt vairāk

Sveicam Mūzikas skolas direktori Olgu Grecku un Mūzikas skolas pūšamo instrumentu pedagogu Jāni Grecki dzīves jubilejā!

Lai Jums ir neizsīkstoša enerģija un veiksme

Lasīt vairāk

Ikgadējais mākslinieku plenērs „Krāslavas palete 2010” noslēdzās sestdien, 25.septembrī ar krāšņu izstādi pilsētas centrā. Veselu nedēļu mākslinieki apgleznoja Krāslavu un tās apkārtnes skaistākās vietas.

Lasīt vairāk

Cik svarīgi mums katram apzināties savu izcelsmi, tautību, savas saknes? Varavīksnes skolas pedagogi domā, ka tikai tas, kurš ciena savu senču kultūras mantojumu, spēj saprast un pieņemt citas kultūras, citas mentalitātes.

Lasīt vairāk

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība uzdāvinājusi Indras bibliotēkai, Kalniešu pagasta bibliotēkai, Eglaines pagasta bibliotēkai, Andrupenes tautas bibliotēkai, Šķaunes pagasta tautas bibliotēkai,

Lasīt vairāk

Kad gaisā sāk virmot dzeltejošu kļavu lapu smarža un koki tikko sākuši mainīt savu nokrāsu, no 19.gs, caur laikmeta tīmekļiem, pie mums, grāfa Plātera pilī, atgriežas tās saimnieki.

Lasīt vairāk

Pētījumi ir pierādījuši, ka visbiežāk no profesionālās izdegšanas cieš tā saukto intelektuāli komunikatīvo profesiju pārstāvji — vadītāji, pārdevēji, konsultanti, aģenti, pasniedzēji, ārsti, žurnālisti u. tml.

Lasīt vairāk