Latgales plānošanas reģiona Attīstības padome nodevusi sabiedriskajai apspriešanai Latgales plānošanas reģiona Ilgtermiņa attīstības stratēģijas 25 gadiem 1.redakciju,

Lasīt vairāk

22. oktobra vakarā skatītājiem bija iespēja baudīt vēl vienu basketbola spēli, kurā spēkiem mērojās „Kraisnet” un „Aglona” komandas.

Lasīt vairāk

22. oktobrī čempionāta ceturto spēli aizvadīja „RH Būve” un „Tērpe” komandas. Pirmajā ceturtdaļā spēles rezultātu ar diviem precīziem soda metieniem atklāja

Lasīt vairāk

Novembrī projekta Kinopunkts kopā ar Amigo ietvaros visā Latvijā tiks izrādītas divas jaunas, kvalitatīvas un pārsteidzošas dokumentālās filmas.

Lasīt vairāk

Mūsu pilsēta ar katru gadu kļūst aizvien sakoptāka un skaistāka. Vairākās vietās pavasaros tiek izveidotas košas puķu dobes, kas priecē pilsētas iedzīvotāju un ciemiņu acis līdz pat vēlam rudenim.

Lasīt vairāk

Latgales plānošanas reģions uzsācis Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansētā projekta „Publisko pakalpojumu kvalitātes uzlabošana Latgales plānošanas reģionā” īstenošanu.

 

Lasīt vairāk

SK „Krāslava” ar prieku paziņo, ka jau ceturto gadu pēc kārtas Krāslavas komanda piedalīsies Latvijas-Lietuvas pierobežas basketbola līgas čempionātā!

Lasīt vairāk

28. oktobrī plkst. 10.00 Krāslavas Valsts ģimnāzijā notiks

ESF projekta „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.1.5 apakšaktivitātes ”Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos„

Lasīt vairāk

Valsts policija ziņo, ka 19.oktobrī Aulejas pagastā divi vīrieši, atrodoties alkohola reibuma stāvoklī, nolēma pavizināties ar zirgu.

Lasīt vairāk

Trešdien, 20.oktobrī, projekta „Zaļās investīcijas” noslēguma pasākuma laikā Krāslavā, Daugavas krastā, tika atklāta Eiroreģiona „Ezeru zeme” dibināšanas zīme.

Lasīt vairāk

Sākot ar šī gada 11.oktobri Krāslavā uzsākts jauns „E-water” projekts. Darbs pie tā ilgs 18 mēnešus un 20.oktobrī notika projekta partneru tikšanās, kuras laikā projekts tika prezentēts un svinīgi parakstīti finansēšanas un partnerības līgumi.

Lasīt vairāk

Šajā gadā Eiroreģiona „Ezeru zeme” Latvijas birojs sekmīgi īsteno Latvijas-Lietuvas Programmas līdzfinansēto projektu „Zaļās investīcijas”. Sakārtota, ainaviska un nepiesārņota dzīves vides veidošana,

Lasīt vairāk

Novada pašvaldības policija informē, ka Ūdrīšu ielā, Krāslavā ieklīdušajai lapsai tika konstatēta saslimšana ar trakumsērgu. Apdraudētā teritorija skaitās 3km rādiusā ap skarto vietu.

Lasīt vairāk

Policijas darbinieki, veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, kurš bija uzsākts šā gada septembrī pēc Krimināllikuma 185.panta 2.daļas (par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu,

Lasīt vairāk

15. oktobra vakarā skatītāji varēja vērot vēl vienu basketbola spēli, kurā par uzvaru cīnījās pagājušā čempionāta uzvarētāji „RH Būve” un šī gada čempionāta debitanti „Aglona”.

Lasīt vairāk

2010.gada septembrī Daugavpils novada dome sadarbībā ar Krāslavas novada domi uzsāka projekta „Dienvidlatgales lauku pašvaldību kapacitātes stiprināšana ekonomiskā rakstura projektu identificēšanā un izstrādē”

Lasīt vairāk

Piektdien, 15. oktobrī plkst. 19:30 notika Krāslavas atklātā basketbola čempionāta otrā spēle, kurā spēkiem mērojās „Nordserviss” un „Tērpe” komandas.

Lasīt vairāk

Neskatoties uz to, ka remontdarbi vēl turpinās, centra darbinieku un bērnu iniciatīvas grupa jau ir pabeigusi darbus pie projekta „Vide brīvai attīstībai bērniem ar mācīšanās iemaņu traucējumiem.”

Lasīt vairāk

No šodienas, 14.oktobra līdz 25.oktobrim ikviens var nobalsot par konkursam "Eiropas Parlamenta smieklu vitamīni" iesniegtajām karikatūrām un ar savu balsi noteikt, kuri karikatūristi iegūs galveno balvu -

Lasīt vairāk