Šogad 11.februārī notiks sabiedrības informēšanas kampaņa „112”, ko organizē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Lasīt vairāk

Gaidām radošus darbus (prezentācija, multfilma, videomateriāls) par doto tēmu līdz 2011. gada 20. februārim uz e-pastu: kraslbibl@apollo.lv, vai nodod personīgi Krāslavas novada bibliotēkas lasītavā!

Lasīt vairāk

Meža dienu komiteja noteikusi laureātus Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” nominācijās „Par inovatīvu uzņēmējdarbību”, „Par ilgtspējīgu saimniekošanu”, „Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā”,

Lasīt vairāk

Sporta klubs "Krāslava" 4.februārī aicina apmeklēt pusfināla spēles basketbolā Varavīksnes skolas sporta zālē-

Lasīt vairāk

No 18. februāra līdz 6. martam Siguldā norisināsies populārākais Ziemas festivāls Latvijā, pirmoreiz ar moto: Vairāk sports. Vairāk māksla. Vairāk izklaide. Vairāk atpūta.

Lasīt vairāk

Dace Briede-Zālīte un jauniešu akadēmija “Pacelt Pasauli” aicina apmeklēt starptautiskā lektora Harijas Singas no Lielbritānijas semināru!

Lasīt vairāk

Gada pirmajos mēnešos lielākajā daļā Latvijas skolu notiek projektu nedēļas. Jautājumi par vides saudzēšanu un resursu taupīšanu aptver plašu problēmu loku, kuru projektu nedēļas laikā var iepazīt gan individuāli,

Lasīt vairāk

Stradiņa slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs un Mutes veselības centri sadarbībā ar LR Veselības ministriju aicina masu mediju pārstāvjus apmeklēt „Mutes veselības kalendāra 2011” atvēršanas svētkus

Lasīt vairāk

Latvijas Darba devēju konfederācijas Biznesa resursu centrs piedāvā trīs bezmaksas kursus Latvijas darba devējiem:

Lasīt vairāk

CV-Online Latvia sadarbībā ar GFK Custom Research Baltic aicina motivētus, atbildīgus un komunikablus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties grandiozā valsts mēroga projektā –

„2011. GADA TAUTAS SKAITĪŠANA”.

Lasīt vairāk

Sakarā ar to, ka šogad ir bieza sniega kārta un liela sērsna, meža dzīvniekiem ir apgrūtināta pārvietošanās pa sniegu un ir konstatēti vairāki gadījumi, kad meža dzīvnieki tiek saplosīti.

Lasīt vairāk

AS „Sadales tīkls” informē mežu īpašniekus un aicina izturēties saprotoši pret faktu, ka izsludinātajā ārkārtas situācijā uzņēmumam piederošo elektrolīniju tuvumā tika veikti slapjā sniega,

Lasīt vairāk

Veikala „Kristīne” skatlogā redzamo piparkūku izsole, degustācija un tējas dzeršana notiks trešdien, 19.janvārī plkst.15.00 pie katlu mājas Raiņa ielā 17.

Lasīt vairāk

Mūsu novada izglītības iestādes, gatavojoties barikāžu 20.gadadienai, piedalījās projektā „Tik tev Latvijas, cik savā sirdī iekšā”.

Lasīt vairāk

Sakarā ar sniega vētras un elektrotīklu atjaunošanas rezultātā radītiem zaudējumiem mežos, Biedrība - mežsaimnieku apvienība „Krāslava” veic privāto mežu īpašnieku aptauju.

Lasīt vairāk

16.janvārī plkst.15.00 uz balli kultūras namā tiek aicināti seniori! (Līdzi ņemams groziņš.)

Lasīt vairāk

Projekta dalībnieki zīmē basketbolu uz A3 papīra lapas jebkurā tā izpausmes formā pašu izvēlētā tehnikā.

Lasīt vairāk

27.decembrī uz kārtējo sēdi pulcējās Krāslavas un Dagdas novadu apvienotā pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisija.

Lasīt vairāk

Krāslavas aptiekas (Brīvības 8) kompleksa saimniecības ēkai no pārlieku lielā sniega svara nedēļas nogalē ielūzis jumts un daļēji sabrukusi siena.

Lasīt vairāk

14.janvārī plkst. 15.00 Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā atklās Maldas Šidlovskas tamborēto leļļu kleitu izstādi "Maza, maza kleitiņa".

Lasīt vairāk