Ainārs Dzalbs

A.Dzalbs pēc iepriekšēja pasūtījuma piedāvā mājās ar alkšņa malku kūpinātas zivis - zušus, karpas, līņus, brekšus un citas.
A.Dzalbs kūpina pēc pasūtījuma restorāniem, kafejnīcām, viesu namiem. Iespējama piegāde.

Adrese: „Apsītes”, Kombuļi, Kombuļu pagasts, Krāslavas novads, LV-5656
Tālrunis: 28371719

 

SIA „Krāslavas avots”

Prokūriste Larisa Turuta

Alus darītava strādā kopš 1989.gada. Gada laikā uzņēmums saražo līdz pat 300 000 litru „Krāslavas oriģinālais gaišais” un „Krāslavas oriģinālais tumšais” alus. Krāslavas alus tiek piegādāts astoņām Latvijas pilsētām - Krāslavai, Daugavpilij, Jēkabpilij, Jūrmalai, Rēzeknei, Pļaviņām, Rīgai un Jelgavai, kā arī Igaunijai.

Adrese: Vītolu iela 4, Krāslava, Krāslavas novads, LV-5601
Tālrunis: 65623123, 29192451
E-pasts: kraslavasavots@inbox.lv

SIA „Krāslava D”

Valdes priekšsēdētājs: Vasyl Popandopulo 

SIA „Krāslava D” galvenie pamatdarbības veidi ir mazumtirdzniecība, sabiedriskā ēdināšana ( kafejnīca „Mārīte”, ēdamnams „Daugava”), maizes, konditorejas un kulinārijas izstrādājumu ražošana, nekustamā īpašuma telpu noma, tirgus pakalpojumi.
Veikalā „Kristīne” var iegāties svaigu maizi. Sortimentā ir Darņicas formas maize, saldskābā maize ar augļiem, baltmaize, pīrādziņi, tortes, kūkas, pīrāgi. SIA „Krāslavas D” pieņem pasūtījumus maizes un konditorejas izstrādājumiem, kā arī banketiem.

Adrese: Raiņa iela 13, Krāslava, Krāslavas novads, LV-5601
Tālrunis: 65681503, 65681500
E-pasts: kraslavad@inbox.lv
Mājas lapa: www.kraslavad.lv

A/S „Krāslavas piens”

Valdes priekšsēdētājs: Aleksejs Krivenko

A/S „Krāslavas piens” ir valsts Krāslavas sausā vājpiena un sviesta rūpnīcas pārņēmēja. Sausā vājpiena un sviesta rūpnīca Krāslavā tika uzcelta 1970.gadā.
Pašlaik A/S „Krāslavas piens” darbojas kā A/S „Preiļu siers” meitas uzņēmums. 
A/S „Krāslavas piens” piedāvātā produkcija: saldkrējuma sviests (82%), skābkrējuma sviests (82%), sviests (81%) sālīts, piena un augu tauku maisījuma pasta „Latgales”, tauku maisījuma pasta „No Latgales”, piena un augu tauku maisījuma pasta „Lauku”, sausais vājpiens, sausais pilnpiens un paniņu pulveris.
Produkcija tiek esportēta uz Eiropu un Āfriku. Krāslavas sviests vairākās izstādēs ir atzīts par labāko Latvijā ražoto sviestu. Pārtikas izstādē „Riga Food 2011” A/S „Krāslavas piens” ieguva 3.vietu kā labākais sviesta ražotājs (sviesta meistare Svetlana Račicka).

Adrese: Izvaltas iela 2, Krāslava, Krāslavas novads, LV-5601
Tālrunis: 65681600
E-pasts: krpiens@navigator.lv

IK „M.Dorožko”

Īpašniece: Marina Dorožko

Uzņēmums piedāvā svaigi ceptus konditorejas izstrādājumus (pīrāgus, kūkas, tortes, pīrādziņus, smalkmaizītes). Pieņem pasūtījumus.

Adrese: Amatnieku iela 18, Krāslava, Krāslavas novads, LV-5601
Tālrunis: 26043949