Slēpotāju diena – 2018

Biedrība SPORTISTS 20. februārī organizēja sacensības “Slēpotāju diena - 2018”, kurās piedalījās vairāk nekā 40 Krāslavas novada slēpotāji. Bērni un jaunieši sacentās

.

.

.

.

.

.

 

 

 

dažāda garuma un sarežģītības distancēs.

 

“Slēpotāju dienas - 2018” godalgotu vietu rezultāti:

 

500m distancē (pa stadionu) 2010. gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem:

 

1.Aigars Bobičs, Krāslavas pamatskola

2.Kristiāns Dzalbs, Krāslavas pamatskola

 

500m distancē (pa stadionu) 2010. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm:

 

1.Sanija Japiņa, Krāslavas pamatskola

2.Alīna Grineviča, Krāslavas pamatskola

3.Elīna Fiļčenkova, Krāslavas pamatskola

 

1km distancē (pa stadionu) 2008.-2009. gadā dzimušiem zēniem:

 

1.Ričards Buko, Robežnieku pamatskola

2.Mārtiņš Severīns Vecelis, Krāslavas pamatskola

3.Aleksejs Korovackis, Indras pamatskola

 

1km distancē (pa stadionu) 2008.-2009. gadā dzimušām meitenēm:

 

1.Martīne Djatkoviča, Krāslavas pamatskola

2.Marija Tumaševiča, Krāslavas pamatskola

3.Diāna Volka, Krāslavas pamatskola

 

2km distancē 2006.-2007. gadā dzimušiem zēniem:

 

1.Indris Ivanovs, Robežnieku pamatskola

2.Maksims Kuļikovskis, Robežnieku pamatskola

3.Daniils Baldiņš, Indras pamatskola

 

1km distancē 2006.-2007. gadā dzimušām meitenēm:

 

1.Valērija Silakova, Robežnieku pamatskola

2.Valērija Nazarova, Robežnieku pamatskola

3.Renāte Jermolajeva, Robežnieku pamatskola

 

3km distancē 2004.-2005. gadā dzimušiem zēniem:

 

1.Rolands Bebrišs, Krāslavas pamatskola

2.Artemijs Kozačuks, Krāslavas Varavīksnes vidusskola

3.Oskars Jakovelis, Krāslavas pamatskola

 

2km distancē 2004.-2005. gadā dzimušām meitenēm:

 

1.Līga Volka, Krāslavas pamatskola

2.Jana Volka, Krāslavas pamatskola

3.Kristīne Lune, Indras pamatskola

 

4km distancē 2002.-2003. gadā dzimušiem zēniem:

 

1.Guntājs Gudovskis, Robežnieku pamatskola

2.Artis Jermolajevs, Robežnieku pamatskola

3.Artūrs Bārtulis, Indras pamatskola

 

2km distancē 2002.-2003. gadā dzimušām meitenēm:

 

1.Dana Gromova, Robežnieku pamatskola

2.Liāna Kuļikovska, Robežnieku pamatskola

 

4km distancē 1998.-2001. gadā dzimušiem zēniem:

 

1.Maksims Žuravļovs, Robežnieku pamatskola

 

3km distancē 1998.-2001. gadā dzimušām meitenēm:

 

1.Diāna Kaira, Robežnieku pamatskola

 

Īpašs paldies Krāslavas novada domei un Krāslavas Sporta skolai par atbalstu sacensību organizēšanā!

Paldies slēpotājiem par izrādīto cīņas garu!

 

Ilona Vanaga, 

Biedrība SPORTISTS

 

 

 

Dalīties Twitter     Dalīties Facebook