Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
< Par Latviju. Par tās 100 mīlestības, sāpju, cerību un lepnuma gadiem…
trešdiena, 21.06.2017 14:57 Age: 275 Days
Category: Kultūras ziņas

Vasaras krāsainākais piedzīvojums!

Visneaizmirstamākā bērnu ballīte Putu Paradīze 8.jūlijā 18:00 viesosies Krāslavas estrādē. Nepalaid garām nozīmīgāko bērnu pasākumu šovasar!


.

.

 

 

 

Kā vienmēr, ar dejām putās, uzpūšamajām atrakcijām, cukurvati, popkornu, konkursiem un balvām, sejiņu apgleznošanu un pasākuma vadītāju Mikipeli.

 

Ar dzīvo hip-hop koncertu uzstāsies jaunie un talantīgie mākslinieki Artūrs M un Ģirts L, kā arī šo duetu papildinās krievvalodīgais hip-hop izpildītājs G'Son.

 

 

Ieejas maksa 2,50 EURO. Bērniem līdz 7 gadiem ieeja bezmaksas, bet jānāk kopā ar pieaugušo 2,50 Eiro.

 

Vai esi gatavs krāsainākajam pasākumam šajā vasarā? 8.jūlijā Vasaras Krāsu Festivāls viesosies Krāslavas estrādē ar neaizmirstamu nakts pasākumu jauniešiem un visiem, kas sirdī jauni.

 

Modernākā un populārākā deju mūzika no labi pazīstamiem un iemīļotiem dīdžejiem, 2 krāsu lielgabali, fotogrāfs, bufete, konkursi, balvas un labs noskaņojums. Nakts gaitā uzstāsies: Dj Gunchs, BMFM, Dj malinovsky, Dj Andy un Dj Paper King. Kā vakara īpašie viesi ar dzīvo hip-hop koncertu uzstāsies jaunie un talantīgie mākslinieki Artūrs M un Ģirts L, kā arī šo duetu papildinās krievvalodīgais hip-hop izpildītājs G'Son.

 

 

Vakara ballīte no 22:00 līdz 04:00 

 

Ieejas maksa līdz 23:00 4 EURO, vēlāk 5 EURO.