Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
<  No jaunā mācību gada būs vienota atbalsta programma izglītības iestāžu apgādei ar augļiem, dārzeņiem un pienu
piektdiena, 18.08.2017 08:07 Age: 219 Days
Category: Projektu ziņas, Uzņēmējdarbība

Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latgales plānošanas reģions aicina Latgales pašvaldības pieteikties dalībai izstādē Uzņēmēju dienas Latgalē 2017, kas notiks 15.-16. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā.


.

 

 

Izstāde Uzņēmēju dienas Latgalē kļūst par tradicionālu un vērienīgu pasākumu, kas reizi gadā rudenī ļauj apmeklētājiem iepazīties ar reģiona uzņēmumu plašo piedāvājumu. Pagājušajā gadā pasākumā aktīvi piedalījās deviņas reģiona pašvaldības, atvedot savā teritorijā strādājošos uzņēmumus, kas sastādīja nozīmīgu daļu no kopējā izstādes dalībnieku skaita.


Pasākumu programmā tradicionāli plānota izstāde, biznesa forums, neformālais vakara pasākums, sestdienā arī kultūras programma uz skatuves zālē, arī dažādas Latvijas Labuma aktivitātes.

Lielāku uzmanību vēlamies veltīt ražojošo uzņēmumu piesaistei, tos pozicionējot darba devējus Latgales reģionā. Izstādes dalībniekiem būs iespēja uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiek sagaidītas no darbiniekiem. Projekts tiek organizēts sadarbībā ar SIA CV-Online Latvia (portāls www.visidarbi.lv) un Nodarbinātības valsts aģentūru, lai aptvertu pēc iespējas plašāku darba meklētāju loku reģionā. Uzņēmumu sagatavotā informācija par darbaspēka piesaistes vajadzībām tiks izplatīta pirms pasākuma, kas nodrošinās jau iepriekš informētu interesentu plūsmu. Dalībniekiem būs iespēja prezentēt sevi darba devēju vakanču prezentācijās no skatuves zālē un vēlāk organizējot pārrunas dalības stendā.

 

Lai kuplinātu apmeklētāju skaitu un sniegtu papildu pievienoto vērtību, rosinām katras pašvaldības ietvaros organizēt skolu jauniešu ierašanos, tādejādi veidojot pasākumu atvērto durvju dienu nākotnes profesijas, darba vai prakses vietas izvēlē.

Praktiskā informācija dalībai Uzņēmēju dienas Latgalē 2017

Pašvaldību stendiem piedāvājam platību zālē 24m2 (4m x 6m), nodrošinot standarta apbūvi, mēbelētu standarta apbūvi vai individuāla dizaina stendus.

Standarta apbūve 24m2 iekļauj iespēju eksponēties 6 atsevišķiem uzņēmumiem, elektrības pieslēgumu 220V, uzņēmumu nosaukumus uz karnīzes, pilsētas vai novada nosaukumu un ģerboni virs stenda, pamatinformāciju par uzņēmumiem izstādes katalogā, maketētas A5 formāta novada reklāmas izvietošanu katalogā un 10 ielūgumus uz neformālo vakara pasākumu. Piedāvātā risinājuma cena ir 1000 EUR (bez PVN 21%).


Mēbelēts standarta apbūves stends iekļauj 6 darba vietas, aprīkotas ar informācijas leti un krēslu, 1m2 kabīni mantu glabāšanai, elektrības pieslēgumu 220V, uzņēmumu nosaukumus uz karnīzes, pilsētas vai novada nosaukumu un ģerboni virs stenda, pamatinformāciju par uzņēmumiem izstādes katalogā, maketētas A5 formāta novada reklāmas izvietošanu katalogā un 10 ielūgumus uz neformālo vakara pasākumu. Piedāvātā risinājuma cena ir 1500 EUR (bez PVN 21%).


Izvēloties piemērotāko risinājumu, aicinām pievērst uzmanību tam, ka piedāvātie dalības modeļi ir standartizēti. Katras pašvaldības vajadzībām varam rast individuālu risinājumu, piedāvājot gan cita lieluma stenda platību, gan vēlmēm un vajadzībām atbilstošo aprīkojumu un dizainu.


Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi, aicinām laikus rezervēt vietas zālē. Papildu informācija par pasākumu pieejama, kontaktējoties ar LTRK Valdes padomnieci reģionālos jautājumos pa tālruni 29 141 693 vai e-pastu ilze.brice(@)chamber(.)lv.