Ātrā navigācija:
otrdiena, 20. februāris, 2018. gada 051. diena
< Starptautiskais Zaļais Karogs 2017. / 2018. mācību gadam atkārtoti piešķirts arī Robežnieku pamatskolai
trešdiena, 13.09.2017 00:00 Age: 160 Days
Category: Galvenā ziņa, Izglītības ziņas

Tēva diena 2017 Robežnieku pamatskolā

Tēva diena ir svētki, veltīti tēva lomas godināšanai ģimenē un sabiedrībā. Latvijā Tēva diena par oficiālu svētku dienu tika noteikta 2009.gadā.


.

.

M.Kovko foto

 

 

 

Tā tiek svinēta septembra otrajā svētdienā.

 

Jau trešo gadu septembrī tiek svinēta Tēva diena Robežnieku pamatskolā. 8. septembrī Robežnieku pamatskolas kolektīvs  iepriecināja tēvus ar koncertu un kopīgām aktivitātēm. Pasākums  “Klases stunda kopā ar tēviem” notika skolas aktu zālē.

Devīze: “Mans Tētis ir vislabākais”.  Programmā bija apsveikums no bērniem un mammām, konkursi tēviem dažādas nominācijās: “Labākais klauns”, “Labākais kulinārs”, “Labākais dziedātājs”, “Labākais dejotājs”, “Labākais vīrs”, “Labākais saimnieks”, “Visaktīvākais tētis”, : “Tētis 2017”. Konkursa organizatori Robežnieku pamatskola, Robežnieku TN, Robežnieku pagasta bibliotēka kopā ar atbalstītāju Robežnieku pagasta pārvaldi sagatavoja balvas mūsu tēviem. Katrā nominācija tēvi saņēma goda lentes un pīrāgu, ko varēs mājās kopā ar ģimenes locekļiem. Kamēr skolotāji  Lilija , Valentīna  un Irēna  apkopoja rezultātus, dejoja ansamblis “Robežnieku Alise”, dziedāja ansamblis “Viktorija” un bērnu ansamblis “Visu daru ar prieku”. Daudzus gadus Robežnieku pamatskolai ir laba sadarbība ar pagasta bibliotekāri Ritu  Kovalevsku, kura pasākumam  organizēja  konkursu “Labākais vīrs”. Tēvi kopā ar bērniem veidoja puķu pušķus un dāvināja savām sievām un meitām. Laiks paskrēja nemanot, jo pasākuma laikā valdīja pozitīva un jautra noskaņa. Tēvi Apaļko Olegs, Ivanovs Igors, Ivanovs Vladimirs, Jacina Vjačeslavs, Kovko Mihails, Mančinskis Pāvels un Rakovskis Edgars  darbojas  ar humoru un radošu pieeju, Pasākums noritēja brīnišķīgi un visi mājās devās priecīgi par kopā pavadīto laiku.  Robežnieku “Kāpēcīšu klubiņa” dalībniekiem (Projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001) tika dota iespēja pirmo reizi parādīt sevi fotokorespondenta lomā un apgūt nepieciešamās iemaņas pasākuma organizēšanā.

 

Paldies mūsu aktīvākiem  vecākiem par sadarbību, atsaucību. mīlestību pret saviem bērniem. Gaidīsim ciemos citos pasākumos. 

 

 

Robežnieku pamatskolas skolotāja Marina Ignatjeva