Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
<  Semināri par energoefektivitāti
trešdiena, 01.11.2017 07:35 Age: 142 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas, Sporta ziņas

Sportot prieks

No 23.10.2017. līdz 27.10.2017. Krāslavas Varavīksnes vidusskolā norisinājās nometne “Sportot prieks”, kurā piedalījās Krāslavas Sporta skolas


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

vieglatlētikas un basketbola nodaļu audzēkņi vecumā no 12 līdz 15 gadiem. Nometne notika Krāslavas novada domes īstenotā ESF projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/097 „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei Krāslavas novadā” ietvaros.

 

Nometnes diena sākās ar 1,5 līdz 2 stundu garu treniņu.  Sekoja ēdamnama “Daugava” vai kafejnīcas “Mārīte” apmeklējums, kur tika ieturētas pusdienas. 

 

Pēc pusdienām, lekcijās un nodarbībās bērni ieguva jaunas zināšanas un prasmes.

Jauniešiem ļoti patika Ivetas Balules veselīga ēdiena pagatavošanas darbnīca, kurā paši varēja izmēģināt ēdiena gatavošanu. Arī tikšanās ar psiholoģi Intu Gribuli un dakteri Juri Juškeviču lieti noderēs turpmākajā dzīvē, lai mācētu pareizi psiholoģiski noskaņoties un zinātu kā izvairīties no saslimšanas un piekopt veselīgu dzīvesveidu.

Ar lielu interesi bērni klausījās pasaules čempiona Dmitrija Silova stāstu, par to kā viņš trenējās un kā kļuva par sportistu, kādus mērķus grib vēl sasniegt. Paldies lektoriem un nometnes viesiem!

 

Pēc tikšanās vai lekcijas sekoja otrais treniņš, kurā tika nostiprināta fiziskā sagatavotība vai noslīpēti attiecīgās disciplīnas elementu tahniskā izpilde.

 

Dienas nobeigumā, ap 18.00 sekoja vakariņas kafejnīcā “Mārīte”.

Nometni organizēja biedrība “Basketbola klubs Krāslava”. Paldies sadarbības partneriem: Krāslavas novada domei, biedrībai “Krāslavas rajona partnerība”, Varavīksnes vidusskolai, Krāslavas Valsts ģimnāzijai, SIA Krāslava D un Krāslavas Sporta skolai. Noteikti, tiksimies kādreiz vēl!