Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. februāris, 2018. gada 056. diena
< Latvijas Valsts ģimnāziju matemātikas erudīti tiekas Krāslavā
ceturtdiena, 30.11.2017 09:22 Age: 87 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Sporto sev un Latvijai

22. novembrī Krāslavas Varavīksnes vidusskolā biedrības SPORTISTS organizētā pasākumā "Sporto sev un Latvijai” pulcējās 6.-7.klases skolēni no Indras


.

.

.

.

.

.

KVĢ - 2.vieta

 

 

 

pamatskolas, Robežnieku pamatskolas, Izvaltas pamatskolas, Krāslavas Valsts ģimnāzijas un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas. 

Pēc pasākuma atklāšanas, katrai komandai par godu Latvijas dzimšanas dienai bija jāatbild uz atjautības jautājumiem par Latvijas vēsturi un ģeogrāfiju.

Pasākuma turpinājumā komandas piedalījās šķeršļu joslā, kā arī ikviens varēja piedalīties daudzveidīgās individuālās sacensībās.

Zēni sacentās vingrinājumā pievilkšanas pie stieņa. Šajā vingrinājumā pirmo vietu izcīnīja Prusakovs Raimonds no Izvaltas pamatskolas, Avotiņš Igors no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas ieguva otro vietu, trešo vietu - Cibuļskis Arturs no Krāslavas Valsts ģimnāzijas.

Savukārt meitenes varēja izmēģināt savus spēkus vingrinājumā roku saliekšana un iztaisnošana no sola. Buko Ksenija no Robežnieku pamatskolas izcīnīja zelta medaļu ar ļoti labu rezultātu - 60 reizes, sudraba medaļu ieguva Ivanova Ilona no Indras pamatskolas un bronzu - Samanta Ogorelova no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Ikviens varēja sacensties vēdera preses vingrinājumā. Meitenēm, veicot vingrinājumu 60 sekunžu laikā, ar rezultātu 53 reizes uzvarēja Griņko Jekaterina no Varavīksnes vidusskolas, sudraba medaļu ieguva Baldiņa Diāna no Indras pamatskolas,  bronza –Simenovičai Samantai no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas.

Zēniem šājā pašā vingrinājumā zelta medaļu ieguva Rolands Lazovskis no Robežnieku pamatskolas, Klements Križanovskis no Varavīksnes vidusskolas ieguva sudraba medalu, bet bronzu – Toms Cibuļskis no Krāslavas Valsts ģimnāzijas.

Virves vilkšanas sacensībās skolēni ieguva daudz pozitīvu emociju, jo daži vilka virvi pirmo reizi un šajās sacensībās pārliecinoši labāka izrādījās Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda.

Komandu kopvērtējumā uzvarēja Izvaltas pamatskolas komanda, sudraba medaļas ieguva Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda un bronzas medaļas izcīnīja  Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolēni.

Pasākuma noslēgumā skolēni sacentās tautas bumbas sacensībās. Pirmo vietu un kausu ieguva Krāslavas Varavīksnes vidusskolas komanda, otro vietu ieņēma Izvaltas pamatskolas skolēni un trešo vietu – Krāslavas Valsts ģimnāzija.

Pasākumā ,,Sporto sev un Latvijai” nebija zaudētāju, jo katrs ieguva pozitīvas emocijas, jaunas prasmes un lielisku garastāvokli. 

Paldies sporta skolotājiem par sadarbību un atbalstu pasākuma organizēšanā, kā arī Krāslavas novada domei par finansiālo atbalstu.

 

 

 

Diāna Vanaga,

Biedrība SPORTISTS