Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
< Pašvaldība aicina ieteikt novadniekus apbalvojumam „Krāslavas novada Gada cilvēks 2017”
otrdiena, 31.10.2017 00:00 Age: 144 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Slēpotāju kross

22.oktobrī Pļaviņās, sporta bāzē ,,Jaujas”, notika sacensības slēpotāju krosā. Distance ir izveidota mežā, šķēršļotā apvidū ar lieliem kāpumiem un nogāzēm.


.

.

.

.

 

 

 

Sacensībās piedalījās 220 sportisti no Rīgas, Siguldas, Cēsīm, Madonas, Pļaviņām, Daugavpils, Preiļiem, kā arī Krāslava bija pārstāvēta ar kuplu skaitu Krāslavas Sporta skolas audzēkņu.

 

Visjaunākajā meiteņu grupā, 2008. gadā dzimušas, ļoti labu rezultātu uzrādīja Martīne Djatkoviča, kura starp 28 dalībniecēm izcīnīja otru vietu 1km garā distancē, pirmajai vietai zaudējot nepilnu sekundi. Piekto vietu ieguva Diāna Volka, sesto vietu – Marija Tumaševiča.

 

Starp 2006.-2007.gadā dzimušām meitenēm sesto vietu 1km garā distancē ieguva Marianna Konstantinoviča.

 

Starp 2004.-2005.gadā dzimušām meitenēm 1km garā distancē pirmo vietu izcīnīja Līga Volka, nedaudz zaudējot, otro vietu ieguva Adriāna Šuminska.

 

Starp sievietēm 3km garā distancē trešo vietu ieguva Natālija Kovaļova, piekto vietu - Sņežana Jegorčenko, starp vīriešiem 5km garā distancē piekto vietu ieguva Dāvids Kovaļevskis, kurš pārstāvēja mūsu pilsētu. 

 

Sportisti centās uzrādīt savu labāko sniegumu, tā turpinot trenēties, visi sasniegumi vēl ir priekšā un par to ir liels prieks.

 

 

Distanču slēpošanas treneres I.Vanaga, N.Kovaļova