Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
< Notiks apspriedes ar Krāslavas novada Piedrujas, Robežnieku, Kalniešu un Skaistas pagastu lauksaimniekiem un uzņēmējiem par plānoto pašvaldības grants ceļu pārbūvi
ceturtdiena, 06.04.2017 00:00 Age: 352 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Slēpotājiem sezona noslēgusies

11.-12.martā Madonā notika noslēdzošais trešais posms Latvijas čempionātā distanču slēpošanā. Pēc ilga pārtraukuma, sportisti sacentās komandu sprintā, kurš sastāvēja


.

.

.

.

.

 

 

 

no diviem dalībniekiem, kur katrs slēpoja trīs posmus, mainoties ik pēc apļa.

 

Elites grupā starp sievietēm Sņežana Jegorčenko un Natālija Kovaļova izcīnīja sudraba medaļas.

Jaunāki sportisti sacentās stafetē, kur piedalījās trīs dalībnieki. Jana Volka, Anastasija Kižlo un Līga Volka ieguva 5.vietu starp 2003.-2004.gadā dzimušām slēpotājām.

 

25.martā slēpotāji noslēdza sezonu Daugavpilī sprinta distancē. Stropu sporta un atpūtas parkā šogad tika izveidots un uzbērts mākslīgs sniegs 400m posmā, kas pavasarī dod iespēju pagarināt sezonu un ziemas laikā, neskatoties uz mainīgiem  laika apstākļiem, nodrošina pastāvīgu iespēju slēpot un pilnveidot sevi. Mākslīgu sniegu Latvijā izmanto vairāki slēpošanas centri.

Starp 2004.-2005. gada dzimušām meitenēm otro vietu ieguva Līga Volka, trešo vietu - Jana Volka.

 

Starp 2006. gada dzimušām un jaunākām meitenēm visu pjedestālu ieņēma Natālija Kovaļovas audzēknes. Pirmo vietu izcīnīja Martīne Djatkoviča, otro vietu ieguva Evija Radivinska un trešo – Marija Tumaševiča.

 

Paldies visiem audzēkņiem par neatlaidību un sportisku azartu, kā arī vecākiem par atbalstu. 

 

 

Ilona Vanaga, distanču slēpošanas trenere