Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
< Ieteikumi iedzīvotājiem pirms gaidāmās ģimenes ārstu protesta akcijas
trešdiena, 05.07.2017 00:00 Age: 262 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Šāvēju starti jūnijā

2.-4.jūnijā Krāslavas šāvēji Latvijas izlases sastāvā piedalījās Baltijas kausa izcīņā. Augstu rezultātu šaušanā ar pneimatisko šauteni uzrādīja Karīna Krilova


Karīna Krilova pirmā no labās

 

 

 

un ar to spēja iekļūt finālā, kur izcīnīja 3.vietu.  Pārējos veidos Karīna aŗī nostartēja labi, bet uzrādītie rezultāti neļāva ierindoties trīs labāko vidū. 

 

 

16.-18.jūnijā krāslavieši piedalījās Latvijas  čempionātā Dobelē.  Pirmajā dienā vingrinājumā MŠ – 60 (60 šavieni guļus), tikai 4 punkti šķīra Mareku Mjadjutu no pjedestāla un viņš palika 5.vietā.  Karīnai Krilovai, atkārtojot personīgo rekordu,  2.vieta.

 

 

Otrajā dienā šāvām ar pneimatisko šauteni. Ļoti sīvā konkurencē  mūsu šāvējiem  izdevās uzrādīt labu rezultātus: sieviešu konkurencē Karīnai Krilovai  2.vieta un Danai Soskovai 11.vieta;  vīriešu konkurencē Marekam Mjadjutam 5.vieta un Artūram Verigo 12.vieta.

 

 

Trešajā dienā šāvēji sacentās pašā sarežģītākajā vingrinājumā MŠ-3x20 (pa 20 šāvieni guļus, no ceļa un stāvus). Tika uzrādīti labi rezultāti, līdz ar to- Karīnai Krilovai trešā vieta, bet Dana Soskova ierindojās 8.vietā.  Mareks Mjadjuta ar personīgo rekordu  ieņēma 4.vietu , bet no pirmās vieta viņu šķīra tikai 4 punkti.

Kopvērtējumā starp 14. komandām krāslavieši ieguva 5.vietu.

 

 

 

Sergejs Šveds

Sporta skolas šaušanas treneris