Ātrā navigācija:
otrdiena, 20. februāris, 2018. gada 051. diena
<  Laba pārvaldība - tiesībsarga aptauja
trešdiena, 14.06.2017 11:31 Age: 251 Days
Category: Izglītības ziņas, Projektu ziņas

Radošā darbnīca- fantāzijas puķes

Lauku burvība ir ne tikai dzestra rīta rasa, cīruļu rīta dziesma un lakstīgalas pogošana vakarstundās, svaigs gaiss, kuru ieelpojot pilnu krūti, šķiet,


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

ka esi gatavs lidojumam un jūties pārlaimīgs... Un tieši no turienes visbiežāk nāk apgarotākie un talantīgākie cilvēki, kuri skaisto spēj saskatīt vienkāršajā un krāsaino- pelēkajā. 

 

 

8. jūnijā Krāslavas pamatskolā papīra ziedu gatavošanas darbnīcu vadīja radoša, atsaucīga un bezgala talantīga trīs bērnu māmiņa ILZE VOVKA. Ilze ar ģimeni dzīvo Aulejā, taču nekad neatsaka sadarboties un līdzdarboties skolas, kurā mācās arī viņas bērni- Viktorija, Dāvids un Jānis, dzīvē. Tā arī šoreiz Ilze mēroja diezgan garu ceļu, lai dalītos savās prasmēs. Ilze atveda līdzi arī dažus savus darbus, lai parādīt bērniem, kā vienkārši, bet glīti iesaiņot dāvanas. Izrādās, ka viss sarežģītais ir bezgala vienkāršs. Galvenais ir ļauties fantāzijai un uzticēties savai sirdsbalsij. Ja darbu veic ar mīlestību, tad tas noteikti izdosies. Kaut arī Ilze bērniem parādīja dažādus ziedu veidošanas veidus, viņa uzsvēra, ka katram zieds būs savādāks, īpašs, jo viņa piedāvāja ļauties iztēlei un veidot fantāzijas puķi. Darbs ritēja raiti, Ilze katram bērnam atrada pareizos iedrošinājuma vārdus. Bērniem fantāzija tiešām izrādījās ļoti bagāta, tāpēc katram galarezultātā bija savādāka puķe- īpaša, neatkārtojama un unikāla, kā paši bērni. 

 

 

Labākie dzīves skolotāji tomēr ir un paliek bērnu vecāki. Paldies ILZEI VOVKAI par krāsaini fantastisko dienu un idejām turpmākai sadarbībai!

 

 

Darbnīcas notiek LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komitejas un Røde Kors Nord-Trøndelag atbalstītā projekta „Tikai kopā sapņi kļūst krāsaini” ietvaros. 

 

Turpinājums sekos...

 

 

 

Krāslavas pamatskolas psiholoģe Velta Daņileviča