Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Starptautiskais Zaļais Karogs 2017. / 2018. mācību gadam atkārtoti piešķirts arī Robežnieku pamatskolai
trešdiena, 13.09.2017 00:00 Age: 193 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Noslēdzies velokauss Krāslava 2017!

2. septembrī Baltiņos, Krāslavas novadā, jau trešo gadu pulcējās velosporta entuziasti. Velokausa trases viens aplis, kurš bija 4 km garš, ietvēra vairākus kāpumus un nobraucienus,


.

.

A.Gončarova foto

 

 

 

kā arī dažāda platuma ceļus, tādējādi mudinot sacensību dalībniekus būt modriem visas trases garumā. Sacensību dalībnieki sacentās 4km, 8km, 12km, 16km, 20km un 24km garās distancēs, atbilstoši savai vecuma grupai. 

 

Šogad velosporta entuziastiem bija iespēja piedalīties tautas klases braucienā, kura ideja bija piesaistīt cilvēkus, kuri vēlas piedalīties braucienā savam priekam, veicot īsāku distanci. 

 

Tradicionāli arī šogad bija pulks dalībnieku skaits no citām pilsētām un novadiem, bet patiess prieks, ka dalībnieku īpatsvars no Krāslavas pilsētas un novada sasniedza 50%. 

 

Salīdzinot ar pagājušā gada rezultātiem, vairākiem dalībniekiem tie ir uzlabojušies, kas liecina par velosporta entuziastu regulāriem treniņiem. 

 

Rezultāti pielikumā.  

 

Bildes var aplūkot šeit: https://failiem.lv/u/b6zf29ky#/    Fotogrāfiju autors - Aleksejs Gončarovs.

 

Īpašs paldies Krāslavas novada domei par finansiālu atbalstu! Savukārt Z/S „Gliemji” paldies  par sagādātiem patīkamiem un gardiem pārsteigumiem godalgoto vietu ieguvējiem! 

 

 

 

 Diāna Vanaga,

Biedrība SPORTISTS