Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
<  Šonedēļ visā Latvijā notiks pasākums „Satiec savu meistaru! 2017”
ceturtdiena, 30.03.2017 09:55 Age: 358 Days
Category: Galvenā ziņa, Informācija, Projektu ziņas

No piektdienas Swedbank nodrošina 100% finanšu pakalpojumu pieejamību Latvijas reģionos

Swedbank un Latvijas Pašvaldību savienības Reģionu attīstības programmas ietvaros piektdien, 31.martā plkst. 12.00 veikala "Beta" telpās tiks atklāta filiāle Krāslavā,


.

 

 

 

tādējādi nodrošinot 100% bankas pakalpojumu pieejamību visā Latvijā. Pēdējo divu gadu laikā ar mērķi nodrošināt skaidras naudas un finanšu pieejamību visā Latvijā, reģionu centros tika uzstādīti 16 jauni bankomāti, kas šobrīd ik mēnesi iedzīvotājiem izsniedz vairāk nekā 1 miljonu eiro, kā arī atvērtas kopumā 5 jaunas filiāles, kurās ir pieejami gan pašapkalpošanās pakalpojumi, gan konsultantu padomi. Līdzās Krāslavai, jaunas filiāles ir atvērtas arī Valkā, Balvos, Līvānos un Ludzā un tās ik mēnesi apkalpo ap 200 klientiem. Tādējādi katrā Latvijas nacionālās un reģionālās nozīmes attīstības centrā ir pieejama Swedbank filiāle un bankomāts.

  

Šobrīd lielāko interesi klienti reģionos izrāda par ikdienas pakalpojumiem – kartēm, internetbankas darbību, arī bankas mobilās aplikācijas lietošanu un jauno risinājumu Smart ID, kas jau šonedēļ, mainoties internetbanku autentifikācijas nosacījumiem, kļūs īpaši aktuāls. Savukārt bankomātus visaktīvāk izmanto iedzīvotāji Aknīstē (vidēji 2545 transakcijas mēnesī), Špoģos (vidēji 1580 transakcijas mēnesī) un Garkalnē (vidēji 1423 transakcijas mēnesī). Tāpat atsevišķos reģionos populāra ir naudas izmaksa tirdzniecības vietās, tostarp atsevišķās apdzīvotās vietās Krāslavas novadā, piemēram, Viesturos, Kaplavas pagastā, kur atrodas pārtikas veikals un līdz tuvākajam bankomātam ir nepilni 20 km. 

 

“Swedbank filiāles ienākšana Krāslavā sniegs mums iespēju daudz ātrāk risināt jautājumus, kas saistīti ar bankas pakapojumiem. Domāju, ka tas ir labs mājiens gan mūsu uzņēmējiem, gan tiem, kuri, iespējams, apsver investīciju iespējas Krāslavas pusē. Bankas filiāles atvēršana ir mums nozīmīgs attīstības apliecinājums, ko augstu novērtējam,” uzsver Krāslavas domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks. 

 

“Mums, Swedbank, ir īpaši svarīgi būt pieejamiem saviem klientiem visā Latvijā. Un, lai gan jau šobrīd liela daļa klientu ikdienā novērtē mobilās bankas priekšrocības, arvien redzam pieprasījumu un vajadzību pēc filiāļu pieejamības gan Rīgā, gan reģionos. Tāpēc esam gandarīti, ka divu gadu laikā izdevies nodrošināt klātbūtni katrā reģionā, un arī turpmāk savus centienus veltīsim vienmērīgai finanšu pakalpojumu un atbalsta pieejamībai gan Rīgā, gan reģionos, to apliecinot gan vārdos, gan darbos,” uzsver Vadims Frolovs, Swedbank valdes loceklis, Klientu servisa pārvaldes vadītājs.

 

 

Plašāka informācija pielikumā -