Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
<  Piemiņas dienas Krāslavas Romas katoļu draudzē
piektdiena, 27.10.2017 08:15 Age: 147 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas, Sporta ziņas

Neformālā izglītība kā iespēja paplašināt zināšanas un kompetences

No 9. līdz 13. oktobrim Norvēģijā notika BiTriMulti apmācības, kā mērķis bija sniegt atbalstu aktīviem cilvēkiem, kuri ir gatavi īstenot “Erasmus+:


.

 

 

 

Jaunatne darbībā” Jauniešu apmaiņas projektus.

 

Biedrība SPORTISTS pārstāvēja Krāslavu un Latviju šajās apmācībās, kuru ietvaros tika gūtas zināšanas par projektu rakstīšanu, sākot ar ideju un beidzot ar noslēguma atskaitēm. Apmācībās piedalījās 30 dalībnieku, kuri pārstāvēja 25 valstis. 

 

BiTriMulti apmācību laikā es uzzināju visu par un ap projektu izstrādi un īstenošanu, un apmācību vadītāji spēja radīt vidi, kurā visi dalībnieki bija mudināti dalīties ar savu pieredzi, tādējādi bagātinot teorētiskās iemaņas ar reālu problēmsituāciju risināšanas piemēriem.

 

Sākotnēji apmācībās tika gūts ieskats tajā, kā darbojas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programma, tad grupās tika izstrādāts projekts, kurš vēlāk tika vērtēts, kā arī saņēmām praktiskus padomus, kā to uzlabot. Grupu darba ietvaros tika lasīti un vērtēti citu dalībnieku veidotie projekti, tādējādi gūstot priekšstatu par projektu vērtēšanas kritērijiem. 

 

Apmācību rezultātā tika gūtas jaunas zināšanas, radās plašs kontaktu loks, jaunas prasmes un kompetences projektu rakstīšanā.

 

Mudinu ikvienu jaunieti vai jaunatnes darbinieku pieteikties daudzveidīgiem apmācību kursiem, kas neformālā vidē sniedz būtiskas zināšanas, ar kuru palīdzību mēs kopā varam uzlabot Krāslavas novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti! 

 

 

Diāna Vanaga,

Biedrība SPORTISTS