Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< LIAA Daugavpils biznesa inkubators izsludina pieteikumu pieņemšanu inkubācijas pretendentiem
piektdiena, 05.01.2018 07:08 Age: 79 Days
Category: Galvenā ziņa, Informācija, Kultūras ziņas

Meklē aktierus filmai!

Šī gada februāra beigās sāksies filmēšanas process Viestura Kairiša jaunajai spēlfilmai "Pilsēta pie upes". Filmēšana norisināsies Latgalē (Ludzā, Rēzeknē, Krāslavā).


 

 

 

Spēlfilmas scenārija pamatā ir Gunara Janovska romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filmas galvenajam varonim Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs. Viņš ir pieprasīts pie visiem režīmiem - autoritārajā pirmskara Latvijā, pie komunistiem un nacistiem. Bet viņa sirdi un dvēseli nevar iegūt neviens no tiem. Režisors Viesturs Kairišs par topošo filmu: "Lai cik necilvēciska būtu vēstures notikumu gaita, cilvēkam vienmēr ir iespēja palikt cilvēkam. Viena no filmas lielākajām ambīcijām ir izstāstīt par tik nebeidzami daudziem vēsturiskiem notikumiem, nepārvēršoties formālā notikumu kaleidoskopā."

 

 

Aicinām interesentus visās vecuma grupās piedalīties režisora Viestura Kairiša jaunās spēlfilmas "Piļsāta pi upis" aktieru atlasē, kas notiks Rēzeknes Kultūras namā, 8. janvārī, Brāļu Skrindu ielā 3 no plkst. 14.00 līdz 21.00.

 

 

Ja kāds netiek uz atlasi, var sūtīt savu vārdu, uzvārdu, vecumu, apģērba izmēru, kontaktinformāciju un noteikti fotogrāfiju uz epastu spotcast@inbox.lv.