Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
<  PRECAMIES?
trešdiena, 12.04.2017 00:00 Age: 346 Days
Category: Galvenā ziņa, Izglītības ziņas, Sporta ziņas

Krāslavas skolu volejbola komandas Lāses kausā 2017

Lāses kausa izcīna šosezon notika 8.aprīlī jau sešpadsmito reizi, un tās ir populārāko jaunatnes sacensību skaitā Latvijā, kuras Latvijas Volejbola federācija rīko


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

vispārizglītojošajām skolām. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, bērniem un jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs.  

Šogad tajās startējušas 76 pilsētu un novadu, kā arī 6 Rīgas rajonu un priekšpilsētu 269 skolu 618 komandas, kurās kopā tika pieteikti 5430 dalībnieki.

Sacensībām ir divi posmi - atlases sacensības četrās grupās – 8.-9.klašu grupā zēniem un meitenēm un 10.-12.klašu jauniešiem.

 

 

„Lāses kauss 2017” 1.posma atlases sacensības Krāslavas un Dagdas novadiem  norisinājās 22. un 28. februārī Krāslavas Varavīksnes vidusskolā.

Sacensībās piedalījās 29 komandas no piecām Krāslavas un Dagdas novadu skolām ar dažādu komandu skaitu: KVĢ -  20 komandas, Krāslavas Varavīksnes vidusskola – 4 komandas, Dagdas - 2, Ezernieku vidusskolas - 2, Andrupenes pamatskola – 1 komanda. 

 

Tiesības startēt finālsacensībās Rīgā izcīnīja Krāslavas Valsts ģimnāzijas trīs komandas:  10.-12. klašu meiteņu un  jauniešu, un 9.klašu meiteņu komanda, kā arī  pirmo reizi finālsacensībās piedalījās Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 9.klašu zēnu komanda.

 

Starti Krāslavas vispārizglītojošām skolām šogad var novērtēt par ļoti rezultatīviem. Starp 31 komandu katrā vecumā grupā 11.vietā ierindojās KVĢ jauniešu komanda, 15.vietu ieguva KVĢ jaunietes un Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 8.- 9.klašu zēnu komanda, un 25.vietā KVĢ 9.klašu meiteņu komanda.

 

Krāslavas Valsts ģimnāzija tika svinīgi godināta ar piemiņas kausu un vērtīgām balvām – volejbola bumbām, starp labākām Latvijas skolām nominācijā -  ”Trīs skolas, kuras startējušas ar lielāko komandu skaitu 1.posma sacensībās”, kā arī atzīmēta starp piecām skolām, kuras startēja finālsacensībās ar lielāko komandu skaitu.

 

 

  Paldies Krāslavas Varavīksnes vidusskolas administrācijai un sporta skolotājiem I. Lukšam un I. Bernātei par atbalstu organizējot „Lāses kausa 2017” 1.posma sacensības, Krāslavas Valsts ģimnāzijas direktoram Jānim Tukānam un skolas administrācijai, klašu audzinātājām,  skolēniem un skolēnu vecākiem par sadarbību un atbalstu, Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties sacensībās nodrošinot ar transportu.  

 

 

 

Krāslavas novada sporta skolotāju metodiskas komisijas vadītāja N. Raudive