Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
< Aicina pieteikties fizikas erudīcijas konkursam un nopelnīt nedēļu garu piedzīvojumu vasaras nometnē
pirmdiena, 13.03.2017 14:39 Age: 1 Years
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

Krāslavas pamatskolas komanda Latgalē - pirmie, Latvijā - piektie

21.februārī Ludzā norisinājās Latgales reģiona sacensības kustību spēlē „Tautas bumba”, kurās piedalīties un aizstāvēt Krāslavas un Dagdas novadu godu izcīnīja


.

.

.

.

.

 

 

 

Krāslavas pamatskolas 4.-5.klašu meiteņu komanda. Šoreiz sacensībās piedalījās deviņas meiteņu un septiņas zēnu komandas.

 

Veiksmīgi nospēlējot spēles apakšgrupā, pusfinālā pret Līvānu novada Jaunsilavas pamatskolas komandu, meitenes  ieguva iespēju cīnīties finālā ar otrās apakšgrupas līderiem Daugavpils 15.vidusskolas komandu. Pateicoties komandas nopietnai sadarbībai, finālspēle beidzās ar divu punktu pārsvaru mūsu labā! 

 

3.martā Krāslavas pamatskolas meiteņu komanda devās uz Dobeli, kur norisinājās Latvijas skolēnu 70.spartakiādes finālspēles “ Tautas bumba”. Jāatzīmē, ka šoreiz sacensībās piedalījās 13 komandas!

 

 Spraigā cīņā starp Alūksnes  pils sākumskolu, Rīgas 6.vidusskolu un Jelgavas 4.vidusskolu, savā apakšgrupā Krāslavas pamatskolas komanda ierindojās 2.vietā, zaudējot tikai Alūksnes pils sākumskolai. Katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvēji turpināja cīnīties par 1.-6. vietu. Krāslavas pamatskolas komandai izdevās apspēlēt Siguldas 1.pamatskolu un Kuldīgas Alternatīvo sākumskolu, bet bija jāpiekāpjas Ādažu vidusskolai, kā arī pagājušā un šī gada čempioniem Rīgas V. Zālīša sākumskolai. Kopsummā Krāslavas pamatskolas komanda ieguva 5.vietu Latvijā! 

 

 Izsakām pateicību meiteņu komandai,  kas aizstāvēja skolas godu gan Krāslavas un Dagdas novadu sacensībās, gan Latgales reģionā un tajā spēlēja: Aleksandra Korovaja, Karīna Lukjanska (4.b), Dita Plotiņa, Līva Māra Mukāne, Amīna Soskova (5.a), Evita Kirillova, Viktorija Ļuta, Liāna Plinta (5.b), Viktorija Zuboviča, Adriāna Šuminska, Jolanta Siņakova, Anastasija Kižlo, Viktorija Vaišļa (5.c).

 

 

Paldies Krāslavas novada domei par transportu uz sacensībām, Krāslavas sporta skolas direktoram Viktoram Beinarovičam un autobusa vadītājam A. Zelenkovam. Izsakām pateicību mūsu Krāslavas pamatskolas direktorei Vijai Koncevičai un skolas administrācijai, 4.b, 5.a, 5.b un 5.c klašu audzinātājām Intai Beikulei, Lāsmai Dzirkalei, Lolitai Dzalbei un meiteņu vecākiem par atbalstu un sadarbību.

 

 

Krāslavas pamatskolas sporta skolotāji - Natālija Raudive un Laimonis Rukmanis