Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. februāris, 2018. gada 056. diena
< Kungu kauss volejbolā 2017
pirmdiena, 04.12.2017 12:53 Age: 83 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas, Sporta ziņas

Krāslavā ir uzstādīti pieci brīvdabas trenažieri

Biedrība SPORTISTS īstenoja projektu “Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana”, kura mērķis bija daudzveidot sporta infrastruktūru, kā arī


.

.

.

.

.

.

.

 

 

 

paplašināt sabiedrisko aktivitāšu klāstu vietējiem iedzīvotājiem. Brīvdabas trenažieri ir uzstādīti Pils ielā 5, Krāslavā.

 

 

Projekts tika realizēts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) ietvaros. Sākotnēji biedrība SPORTISTS izstrādāja un iesniedza projekta pieteikumu biedrības “Krāslavas rajona partnerība” izsludinātajā projektu konkursā “Atbalsts sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”. Saņemot projekta apstiprinājumu no biedrības “Krāslavas rajona partnerība” un Lauku atbalsta dienesta, tika veikta tā īstenošana. 

 

 

Biedrības SPORTISTS projekta “Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana” ietvaros tika iegādāti un uzstādīti pieci dažādi brīvdabas trenažieri: steperis – trenažieris kāju stiprināšanai, spiešanai ar kājām, airēšanas trenažieris, dubultās līdztekas, trenažieris bicepsu attīstīšanai.

 

 

Brīvdabas trenažieri ir pieejami visu gadu jebkurā diennakts laikā. Ikviens interesents var tos izmantot sev ērtā laikā. Tie piemēroti jebkura vecuma cilvēkiem atbilstoši fiziskās sagatavotības līmenim. Darbojoties ar brīvdabas trenažieriem, katrs pats var regulēt aktivitātes intensitāti un pielāgot to sev (vingrinājuma ātrums, atkārtošanas reižu skaits), ar laiku palielinot intensitāti un pilnveidojot savas spējas.

 

 

Projekta “Piecu brīvdabas trenažieru iegāde un uzstādīšana” attiecināmās izmaksas ir  3939,76 eiro, no kuriem 90% finansē Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 10% – Krāslavas novada dome.

 

 

Biedrība SPORTISTS vēlas izteikt pateicību biedrībai “Krāslavas rajona partnerība” par iespēju piedalīties projektu konkursā, Krāslavas novada domei par līdzfinansējumu un Krāslavas novada iedzīvotājiem par iedvesmu un atbalstu projekta realizācijā. 

 

 

 

Biedrība SPORTISTS