Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. februāris, 2018. gada 056. diena
< Pašnovērtējuma ziņojums
otrdiena, 25.07.2017 13:44 Age: 215 Days
Category: Galvenā ziņa, Projektu ziņas

Kopīgs darbs vieno cilvēkus

Pašā sākumā gribas pateikt paldies Krāslavas novada domei par iespēju piedalīties konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” un, protams, par atbalstu, ka arī mūsu grupas


.

.

.

.

.

.

 

 

 

“Nevienaldzīgie “Motor SPA” apmeklētāji” dalībniekiem par ieguldīto darbu un laiku.

 

“Motor SPA” automazgātava pastāv jau ceturto gadu, un jau no paša sākuma kļuva par iecienītu vietu auto cienītājiem. Labs serviss un draudzīga atmosfēra sāka apvienot apmeklētājus, tā arī izveidojās mūsu nelielā, bet draudzīgā grupa.

 

 

Tā ir vieta, kur no padomju laikiem apkārtne izskatās degradēta un novecojusi. Šajā rūpnieciskajā zona ir vairāki uzņēmumi, tas liecina, ka mūsu pilsētā notiek aktīva uzņēmējdarbība, taču īpašnieki aizņemtības dēļ līdz apzaļumošanai vēl nav tikuši un apmeklētājiem līdz šīm brīdim nebija vietas kur pavadīt gaidīšanas laiku svaigā gaisā. Tā arī radās ideja - piedalīties konkursā “Iedzīvotāji veido savu vidi” un apzaļumot šo vietu.

 

 

Projekta īstenošanā piedalījās “Motor SPA” automazgātavas pastāvīgie klienti, īpašnieks Vadims Sķerškāns, kā arī draugi un ģimene. Jūnija sākumā tika sagatavota projekta īstenošanas vieta. Pašu spēkiem grupas dalībnieki kopā ar uzņēmuma īpašnieku atveda granti, lai izlīdzinātu vietu, kur tika stādītas tūjas, atvesta arī melnzeme puķu dobēm. Ar Krāslavas novada domes piešķirto finansējumu tika iegādāta miskastes urna, soliņš, tūjas un ziemciešu stādi. 7. jūlijā visi grupas dalībnieki pabeidza ieplānoto rūpnieciskās zonas apzaļumošanas projektu Vasarnieku ielā 11 a, Krāslavā.

 

Pabeidzot darbu, visi konstatējām, ka sasniedzām labāku rezultātu, nekā bija iecerēts.

 

 

Šobrīd vecā rūpnieciskā zona izskatās sakārtota, ir vieta, kur klienti var pavadīt gaidīšanas laiku svaigā gaisā starp tūjām un skaistajām puķu dobēm, kas smaržo pēc lavandas, un visu vasaru ziedēs lillā - baltiem ziediem.

 

Secinājām, ka kopīgs darbs apvieno cilvēkus un nes kolosālu gandarījumu par paveikto darbu. Esam pārliecināti, ka mūsu nākotnes veiksme ir atkarīga no mūsu kopīgā darba mūsu labā.

 

Realizējot mūsu projektu, daudzi grupas dalībnieki par šādu novada domes izsludināto konkursu dzirdēja pirmo reizi un plāno piedalīties konkursā ar saviem projektiem nākamgad, lai sakārtotu un apzaļumotu arī savus daudzdzīvokļu pagalmus. Cerēsim, kā šāds konkurss pastāvēs arī turpmāk, kā laba tradīcija krāslaviešiem apvienoties kopīgajā darbā.

 

Novēlu visiem veiksmi!

 

 

Svetlana Pitrāne