Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Krāslavas muzejā būs skatāmi Ivetas Vecenānes darbi
otrdiena, 09.01.2018 00:00 Age: 75 Days
Category: Galvenā ziņa, Sporta ziņas

JAUNO VIEGLATLĒTU STARTI RUDENĪ

Vasaras sezona mešanas disciplīnās noslēdzās ar startiem sacensībās “Kokneses kausi”, kurās 2.vietu 3 kg lodes grūšanā U-16 vecuma grupā jaunietēm


Uzvara sprintā Lizai Vorožcovai

Pēc startiem

Preiļos

Santa Novopolockā

 

 

 

ar rezultātu 11.46m izcīnīja Sabīne Hološina.  Divas bronzas medaļas U-18 vecuma grupā Katrīnei Tračumai: lodes grūšanā (3 kg) -11.00 metri un šķēpa mešanā (500 gr.) – 39.88 metri. 

 

 

Lēcēji un skrējēji piedalījās  sacensībās Varkavā, Daugavpilī, Ludzā, Preiļos, kā arī starptautiskajos turnīros Novopolockā un H.Silova kausa izcīņā Daugavpilī.  

 

Visjaunākajā vecuma grupā (2007.g.dz. un jaunāki) piecas medaļas izcīnīja Santa Ostrovska. Visvērtīgākais panākums bija augstlēkšanas turnīrā Daugavpilī. Šajās sacensībās Santa uzvarēja un uzstādīja jaunu personisko rekordu – 1.24m , par ko  saņēma lielu kausu. Jāpiezīmē, ka sacensību rekords šajā vecuma grupā ir tikai par 3 cm augstāks – 1.27m.  Sudraba medaļu Santa atveda no Novopolockas, kur piekāpjas tikai augstlēcējai no Vitebskas. Uzvara 50m sprintā Elizabetei Vorožcovai, ka arī piecas sudraba un bronzas medaļas lēkšanas disciplīnās. Sudraba medaļa augstlēkšanā Anetei Stašānei – 1.15m. 

 

2005.-2006.g.dz. –  uzvara augstlēkšanā Ditai Plotiņai – 1.25m. Vairākas  godalgotas vietas lēkšanās un skriešanas disciplīnās izcīnīja Terēze Podjava un Anastasija Apenko. 

 

2003.-2004.g.dz. divas uzvaras Varkavā ieguva Aleksandra Soročina  - 100m skrējienā un tāllēkšanā.  Sešas uzvaras Danielai Timmai, tajā skaitā Novopolockas turnīrā tāllēkšanā – 4.80m.  Godalgotas vietas 60 metru barjerskrējienā un trīssoļlēkšanā Samantai Krumpānei  un lodes grūšanā  - Lijai Rodčenko. Vairākas godalgotās vietas augstlēkšanā un 300m skriešanā izcīnīja Katrīna Ļaksa.

 

Liels paldies Krāslavas novada domei un tās priekšsēdētājam Gunāram Upeniekam, izpilddirektoram Jānim Geibam, arhitektei Inetai Danovskai, celtniekiem, kā arī visiem tiem, kas palīdzēja jaunā sporta kompleksa projektēšanā un  celtniecībā.

 

Nevaram solīt, ka rezultāti uzreiz izaugs ģeometriskā progresijā, jo tie atkarīgi arī no daudziem citiem apstākļiem, taču esam pārliecināti, ka treniņu process tagad norisēs daudz kvalitatīvāk. 

 

 

Sporta skolas direkt. vietniece Inese Umbraško