Ātrā navigācija:
piektdiena, 23. marts, 2018. gada 082. diena
<  Krāslavas Valsts ģimnāzijas komanda Latvijas vidusskolu basketbola kausa izcīņā vienu soli no medaļām
pirmdiena, 20.03.2017 12:15 Age: 1 Years
Category: Galvenā ziņa, Kultūras ziņas

Jauna izstāde kultūras namā

Fotoizstāde "Sajūtas man līdzās" būs skatāma Krāslavas kultūras namā no 27.marta līdz 27.aprīlim. Izstādē redzami jauniešu ar īpašām vajadzībām


Izstādes atklāšanā 2016.g. Eiropas mājā

.

 

 

pēdējo 2 gadu darbi. Fotomākslas skolotājs - fotogrāfs Jānis Mednis. Izstādi rīko fonds "Nāc līdzās".

 

 

  Fonda Nāc līdzās! 2.fotoizstādē skatāmas ilggadējo fonda dalībnieku – jauniešu ar īpašām vajadzībām un nedzirdīgo jauniešu no Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem fotogrāfijas. Tās atspoguļo visdažādākos mirkļus, kurus jaunie fotogrāfi centušies iemūžināt. Tas ir gan smaržīgs labības lauks pēc nokulšanas, gan mirklis vecmāmiņas lauku mājās, gan mirklis mūzikas skaņās. Izstādē apskatāmi 30 jauniešu fotodarbi. Zināšanas fotomākslā, lai sagatavotos 2. izstādei,  turpināja mācīt Latvijā pazīstamais fotogrāfs Jānis Mednis. 

 

      Jānis Mednis saka: „Fotogrāfija ir universāla māksla, kas mūs savieno un ir saprotama lielākajai daļai cilvēku uz šīs planētas. Neatkarīgi no ādas krāsas, kultūras pieredzes, tā mums ļauj paskatīties uz pasauli tieši tā, kā mēs gribam - savdabīgi, personiski un citiem viegli uztverami. Caur fotogrāfiju bilde kā stāsts, iegūst jaunu reālitāti un vietu pasaulē. Katrs to uztver personiski un attīsta, fantazē šo mirkli tālāk. Tieši tāpēc fotogrāfija ir interesanta, jo apstādina laiku, padarot mūs laimīgākus.”

 

 

 

Sarma Freiberga

Fonda Nāc līdzās! vadītāja

 

Vairāk informācijas: www.naclidzas.lv