Ātrā navigācija:
svētdiena, 25. marts, 2018. gada 084. diena
< Laikmetīgās dejas izrāde
otrdiena, 18.04.2017 10:11 Age: 341 Days
Category: Galvenā ziņa, Informācija

Ir patīkami iepriecināt draugus

Pirmssvētku gatavošanās laiks ir īpašs. Tas liek sakārtot ne tikai sev tuvāko vidi un sevi, bet arī ļauj padomāt un palīdzēt darīt krāsainākus svētkus līdzcilvēkiem.


.

.

.

.

.

 

 

 

Arī šajā gadā - nu jau tradicionāli - Krāslavas pamatskolas bērnu klubs „Spicais” vairākas nedēļas aktīvi rosījās un gatavoja rotājumus veco ļaužu pansionātam „Priedes”.

 

Bērni cītīgi grieza, līmēja, rotāja. Galvenais nosacījums bija vienkāršs- lai darinājumi vēl vairāk iepriecinātu vecos ļaudis, darinot rotājumus, jādomā tikai labas domas un jārunā tikai par labām un skaistām lietām.

 

Un tā, pozitīvas enerģijas piepildīti, krāsaini putni, draiski zaķēni 7. aprīļa pēcpusdienā devās uz pansionātu. Ir patīkami, ka mēs turp dodamies kā savējie, jo gadu gaitā esam iepazinuši vecos ļaudis un kļuvām par draugiem. Ir priecīgi satikt pansionāta smaidīgo personālu un atsaucīgo vadītāju Lieni Viguli, kura labprāt atbalsta mūsu idejas un vienmēr ir gatava sadarboties.

 

Esam sapratuši galveno- tieši sadarbības laikā- sarunājoties, uzklausot un ieklausoties, dažādām paaudzēm kopā pavadot laiku, uzplaukst smaids un uzlabojas garastāvoklis vecajiem ļaudīm, bet bērni iemācās būt iejūtīgi, saprotoši, līdzjūtīgi un pacietīgi. Liels paldies par šīm dzīves mācību stundām un skaisto pieredzi!

 

 

Paveries debesīs, ieklausies vējā-

Jūti- kā mostas puķe un strauts!

Lieldienu rītā dzīvības dziesmu

Mūža garumā sadzirdēt ļauts!

Priecīgas Lieldienas!

 

 

 

LSK Krāslavas, Dagdas un Aglonas novadu komitejas un  „Røde Kors Nord-Trøndelag” atbalstītā projekta „Tikai kopā sapņi kļūst krāsaini” ietvaros

Krāslavas pamatskolas psiholoģe Velta Daņiļeviča